Chojniczanka – GKS Tychy. Sprawdź wynik (video)

Niezwykle ważny mecz rozgrywa dziś Chojniczanka. Jej przeciwnikiem jest lider GKS Tychy. Jaki jest wynik spotkania? To sprawdzicie na bieżąco na naszym portalu.

Po nieudanej inauguracji rozgrywek II ligi, piłkarze Chojniczanki będą chcieli zdobyć pierwsze punkty w nowym sezonie.   |  fot. (olo)

Od godz. 15.30, kiedy to rozpocznie się spotkanie, będziemy podawać na bieżąco wynik meczu. Dodatkowo w przerwie oraz zaraz po zakończeniu spotkania opublikujemy krótkie relacje oraz zdjęcia! Zapraszamy do śledzenia wyniku z nami.

CHOJNICZANKA – GKS TYCHY 1:0
(II połowa)

Jeszcze 35 minut do rozpoczęcia meczu, obie drużyny są już na murawie. Powoli zaczynają schodzić się też kibice. Pogoda jest świetna, świeci słońce.

Znamy skład Chojniczanki na to spotkanie:

Misztal - Gogol, Sierant, Bednarek, Hajduczek, Wasikowski, Atanackovic, Posmyk, Pach, Gregorek, Kaźmierowski. Trener Grzegorz Kapica.

W okolicy stadionu mnóstwo policji, zarówno w umundurowaniu, jak i "po cywilnemu".

Zawodnicy obydwu drużyn wychodzą na boisko. Za chwilę sędzia Marcin Woś z Zamościa rozpocznie dzisiejsze spotkanie.

Pierwsze minuty to gra głównie w środkowej części boiska. Żółtą kartką za faul ukarany w 3 min. Sławomir Pach.

Kibice Chojniczanki śpiewem dopingują miejscowych zawodników.

Pierwsze minuty bez sytuacji podbramkowej jednej, jak i drugiej drużyny.

9 min. Akcja Chojniczanki zakończona strzałem Gregorka na bramkę. Po rzucie rożnym gospodarze byli blisko zdobycia gola.

Druga zółta kartka dla zawodnika Chojniczanki. Sędzia ukarał Pawła Posmyka.

W 14 min. sędzia po raz trzeci sięga po żółtą kartkę, tym razem dla Pawła Hajduczka.

GKS Tychy grą nie przypomina lidera tabeli, sporo niedokładnych zagrań.

Lekka przewaga Chojniczanki, jednak na razie bez gola. W 20 min. gości od utraty bramki uratował słupek.

Po dośrodkowania Pacha piłka wychodzi na rzut rożny. Na bramkę strzela Atanackovic, udanie interweniuje bramkarz GKS.

30 min. Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki. Trwa seria stałych fragmentów gry. Nie stanowią jednak większego zagrożenia. W światło bramki z dystansu strzelił Posmyk.

Sporo niedokładności w grze GKS Tychy, chojniczanie nie potrafią tego wykorzystać.

38 min. - Przeciwnicy ani razu nie zagrozili poważnie bramce Misztala. Do zakończenia pierwszej połowy ok. 7 min

Po uderzeniu piłką w twarz Posmyk leży na boisku. Potrzebna pomoc medyczna.

45 min. Sędzia dolicza dodatkowe 3 min. gry. Ósmy rzut rożny dla Chojniczanki.

47 min. Karol Gregorek ukarany żółtą kartką. Cztery zółte kartki pokazał sędzia zawodnikom Chojniczanki.

Koniec pierwszej połowy, jak na razie bez bramek w Chojnicach. Po pierwszych wyrównanych minutach gry, znacznie korzystniej na tle rywala prezentowała się Chojniczanka.

Zapraszamy do galerii, gdzie już można zobaczyć zdjęcia z pierwszej połowy.

Rozpoczęła się druga połowa. Bez zmian w zespole Chojniczanki. Jedna zmiana w zespole gości.

48 min. Gol! Po strzale Szymona Kaźmierowskiego Chojniczanka objęla prowadzenie 1:0.

55 min. Niebezpieczna sytuacja na polu podbramkowym Chojniczanki, na szczęście sporo niedokładności w poczynaniach gości. Skończyło sie tylko na strachu.

W krótkim odstepie czasu dwie zółte kartki dla zawodników GKS.

57 min. Pierwsza zmiana w zespole Chojniczanki. Boisko opuścił Posmyk, w jego miejsce Trojanowski.

Udana interwecja Misztala, bramkarza Chojniczanki. Gospodarze kontrolują grę w obronie utrudniając grę przeciwnikowi.

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił w 68 min. strzelec bramki Kaźmierowski, w jego miejsce - Krystian Pieczara.

Kolejna żołta kartka, ukarany Krystian Pieczara. 18 min. do zakończenia meczu.

76 min. Szósta zółta kartka dla zawodnika Chojniczanki, otrzymał ją Trojanowski.

Zmiana w zespole Chojniczanki, boisko opuścił Gregorek, w jego miejsce wszedł Kacper Tatara.

Na boisku pojawił sie Adrian Ligienza, który zmienił Piotra Wasikowskiego. 10 min. do zakończenia spotkania.

Czerwoną kartką ukarany Ligienza i Chojniczanka gra w dziesiątkę.

90 min. II połowa przedłużona o 5 min. Gospodarze skupiają sie na obronie.

Udanie znowu interweniuje Misztal, który naprawia błąd Gogola, po którym mogła paść wyrównująca bramka. 2 min. do końca.

Chojniczanka umiejętnie kontroluje grę na własnym przedpolu chcąc utrzymać wynik za wszelką cenę.

95 min. Koniec meczu. Radość kibiców i zawodników. Trzy punkty pozostają w Chojnicach.

(red)

Tabela

Tabela

1. 24 marca 2012  21:11   Brawo Chojniczanka (1)   KIBIC Z PROSTEJ

Chojniczanka zagrała mecz z wielką wolą walki.Prawie przez cały mecz miała zdecydowaną przewagę.Zabrakło tylko więcej bramek,na które zasłużyła.Ale ograć lidera.który przez 21 KOLEJEK nie przegrał meczu,to o czymś świadczy.Niech lepiej zamilkną"pseudokibice",którzy szczególnie są aktywni,gdy zespół się potknie i szczególnie wtedy"ujadają"na trenera Kapicę.Jak zespół wygrywa to,jakby się zapadli pod ziemię i cisza.WSTYD PANOWIE!Takich kibiców Chojniczanka nie potrzebuje!Jeżeli tak chcecie wspomagać swój zespół to lepiej wypad na mecze lig,które rozgrywane są w okolicach Chojnic.Może tam doznacie wielu niezapomnaiych chwil i przeżyć,które was zadowolą.Prawdziwi kibice Chojniczanki są z nią na dobre i na złe,a takich myślę zespół ma zdecydowanie więcej!

0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 25 marca 2012  23:45   Dokladnie. Co tydzien musze o ...   MKS

Dokladnie. Co tydzien musze o tym przypominac i kiedy jest remis albo przegrywamy to jestesm wyśmiewany, a po zwyciestwie ani jeden burek nic nie napisze.

0
      0
  2. 24 marca 2012  20:48   myślec   kibic

na GKS TYchy była relacja na żywo z meczu ,nie takie paszkwile -narka.

0
    0
  3. 24 marca 2012  20:27   brak powodów :)   brak powodów

Treściwa, relacja. Pewnie jak nasza drużayna przegrywałaby, relacja byłaby o wiele bardziej obszerna :) Szkoda, żę nie ma powodu to narzekania nowego :)

0
    0
  4. 24 marca 2012  18:41   smieszne (1)   kibic

Nikt z Chojnic raczej tej relacji nie czytał, ale wielki plus dla portalu, ze ja robil dla tych, ktorzy nie mogli byc na meczu, po co portal ma robic relacje minuta po minucie, jak wiekszosc zainteresowanych meczem albo jest na stadionie, albo oglada live mecz w necie. sa zdjecia, glaeria, relacja, za chwile pewnie wideo, a wy marudzicie

0
    0
    • 24 marca 2012  18:51   JA nie mowie ze relacja jest ...   anonim

JA nie mowie ze relacja jest calkiem zła. Ale mogla by wygladac w podobny sposob do tej jaka prowadzil GKS. Wiecej faktow poprostu i ładnie czytelnie przedsawiona. Co do osob zainteresownych to wcale nei jest tak ze wiekszosc jest na stadionie albo oglada na necie, zreszt gyby nawet tak bylo to to nie oznacza ze tekstowa relacja moze byc zrobiona na odpierdziel.

0
      0
  5. 24 marca 2012  18:35   ważne, że wygrali!!!   Jan

Raz gra się lepiej raz gorzej i tak wynik idzie w świat!Gratulacje!

0
    0
  6. 24 marca 2012  18:20   Dobra postawa   tweety

Dobry mecz duzo meskiej walki tylko sedzia d.... chcial naszych zawodnikow wyeliminowac czerwona kartka by gks wygral,ciekawe ile ton wegla sedzia dostal idz sedziowac do klasy A.MKS MKS MKS

0
    0
  7. 24 marca 2012  17:32   Wygrali żle, przegrają ...   anonim

Wygrali żle, przegrają jeszcze gorzej, to może remis niektorych ucieszy?

0
    0
  8. 24 marca 2012  17:31   Wymęczone to zwycięstwo, ... (1)   anonim

Wymęczone to zwycięstwo, poziom gry nie powalił na kolana, a co będzie na wyjazdach?

0
    0
    • 24 marca 2012  17:40   Zdajesz sobie sprawe ze ...   MKS

Zdajesz sobie sprawe ze wygralismy z liderem ? w dodatku takim ktory nie przegral na wyjezdzie od 21 spotkan.

0
      0
  9. 24 marca 2012  17:29   I co niedowiarki ? Jestem ...   MKS

I co niedowiarki ? Jestem ciekawy opini tych wiecznych krytyków. Ogralismy lidera i zajmujemy 3 miejsce w tabeli.

0
    0
  10. 24 marca 2012  16:58   W 70 min nasi padną już ...   anonim

W 70 min nasi padną już tradycyjnie nie będzie sił do atakowania!!!

0
    0
  11. 24 marca 2012  16:57   Nielba - Głogów 0-1 , ...   anonim

Nielba - Głogów 0-1 , Miedz - Bytów 0-0 .

14. 24 marca 2012  16:32   Radze sobie porównac te dwie ... (2)   anonim

Radze sobie porównac te dwie relacje i wtedy cos powiedzcie. Pewnie sami "wypadniecie" na GKS.

0
    0
    • 24 marca 2012  17:32   mi zalezy na szybkiej i ...   anonim

mi zalezy na szybkiej i dokladnej relacjii z meczu a nie na zdjeciach.

0
      0
    • 24 marca 2012  17:21   Pewnie , tu masz zdjecia z ...   anonim

Pewnie , tu masz zdjecia z rozgrzewki, mecz trwa a już masz zdjecia z pierwszej polowy, tego nie ma nigdzie.

17. 24 marca 2012  16:25   Wy byście chcieli zeby było ...   anonim

Wy byście chcieli zeby było o tak, z grymasem na twarzy przyjął piłke, ktora odskoczyla od nogi, na szczęscie rywal jej nie przechwycił, lekki wiat targał wlosy napastnia, wali wam na dekiel czy co?