Chojnickie Aniołowo po raz piętnasty

To już tradycja, kiedy w miejskiej fosie pojawiają się anioły. Te skrzydlate istoty stale wspierają Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum i po raz kolejny zapraszają chojniczan do Aniołowa.

Anioły jak na niebiańskie istoty przystało zapewne będą też częstować słodkościami.   |  fot. ilustrac./arch.

W najbliższą niedzielę 16 czerwca odbędzie się XV edycja Chojnickiego Aniołowa. Startujemy o godz. 13.00. A co w programie? Tradycyjnie maluchy z chojnickich przedszkoli, Roztańczone Trójeczki, Schola Fatimskie Nutki, pokaz karate, pokaz tresury psów, lokalni wykonawcy, pokazy taneczne, mażoretki.

Będziecie mieli też okazje posłuchać coverów w wykonaniu Grzegorza Niemczyka i Sebastiana Sikorskiego. Czekać będzie na Was pani Monika, która na każdej buzi potrafi wymalować cuda. Będzie pyszne ciasto, grochówka, kiełbaski, stoisko z naszym rękodziełem, loteria, konkurs dla dzieci. Jeżeli macie jeszcze miejsce w ogródkach, to znajdziecie też rośliny. Jednym słowem zapraszamy do Fosy w najbliższą niedzielę. Czekamy na Was od godz. 13.00-18.00. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na nasze Hospicjum Aniołowo.

TPH