Chojnicki Dzień Dziecka 1 czerwca w Fosie Miejskiej

W czwartek 1 czerwca w Fosie Miejskiej odbędzie się Chojnicki Dzień Dziecka. Start o godzinie 10.00. Zaprezentują się dzieci z chojnickich przedszkoli oraz dzieci i młodzież z chojnickich szkół.

Z okazji święta najmłodszych przygotowano szereg atrakcji.   |  fot. ilustrac./je

Dla wszystkich występujących organizatorzy przygotowali słodycze. Na scenie będziemy gościć tancerki, które przygotowuje Monika Michalewicz z Chojnickiego Centrum Kultury. Zobaczymy pokaz tresury psów oraz specjalny program Cyrkologia. Całość zakończy Projekt 41 przedstawieniem "Kleksy - piosenki Pana Kleksa". Na scenie będzie też rozstrzygnięcie konkursów dla dzieci organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Wszystkie dzieci, które pojawią się w Fosie Miejskiej w godzinach od 12.00 do 17.30, będą mogły skorzystać z atrakcji - dmuchańców za darmo. Organizatorami Chojnickiego Dnia Dziecka są Promocja Regionu Chojnickiego, Chojnickie Centrum Kultury oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Urząd Miejski w Chojnicach.

Partnerami są Regalux Krzysztof Sutowski, Meblik Sp. z o.o.Urbaniak Inwestycje, Zakłady Mięsne Skiba S.A., Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter, Centrum Park Chojnice, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.,Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, Straż Pożarna i Policja.

Promocja Regionu Chojnickiego