Chojnicka Liga Darta - Sezon Drugi

Zakończone zostały rozgrywki Monolit Ekstraklasy i 1 Ligi Chojnickiej Ligi Darta - Sezon Drugi. Nowym Mistrzem Chojnic został Tomasz Kriese, Vice Mistrzostwo przypadło Krystianowi Weier, a trzecie miejsce zajął Adam Studziński, całej trójce gratulujemy!

Uroczyste zakończenie Sezonu Drugiego Chojnickiej Ligi Darta połączone było z wręczeniem pucharów dla zwycięzców poszczególnych lig.   |  fot. nadesł.

Mistrzem 1 Ligi został Piotr Olszanowski, a Vice Mistrzem Sławomir Piepiora. Obaj zawodnicy awansowali do rozgrywek Ekstraklasy Sezonu Trzeciego.
Cała piątka darterów otrzymała efektowne puchary ufundowane przez sponsora tytularnego ChLD - firmę Monolit Chojnice, dziękujemy również za gościnę Jazzik pub, gdzie rozgrywamy nasze turnieje i ligi.

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach ChLD Sezonu Trzeciego, który rozpocznie się 18 kwietnia. W kolejnych rozgrywkach, na trzech poziomach zagra po 16 darterów w systemie mecz i rewanż (30 meczów). Chętnych do gry zapraszamy na grupę Chojnicka Liga Darta - członkowie gdzie już wkrótce będzie można zapisywać się do gry w formacie ligowym.

Rozgrywki toczyć się będą w systemie dwutygodniowym - wtorki Ekstraklasa, czwartki 1 Liga, wtorki 2 Liga, czwartki zaległe mecze.