ChLH nabiera rozpędu …

Po 3 kolejce ChLH na fotel lidera wskoczyła drużyna Falangi, tuż za nimi ekipy Joga Bonito i Novo Kuchnie, które także mają komplet zwycięstw. W pierwszym meczu Best Bud zdobył pierwszy punkt po remisie z Transportem Pawełek.

Mecze 4 kolejki odbędą się w niedzielę 26 listopada.   |  fot. ilustrac.

Kolejne spotkanie to pojedynek Novo Kuchnie ze Źródełko Team, do przerwy wynik był remisowy, ale doświadczenie zawodników Kuchni wzięło górę w drugiej odsłonie spotkania. Na razie wolno “rozpędza” się Król Strzelców z poprzedniego sezonu Patryk Drewek, który na razie ma dwie strzelone bramki.

Trzeci mecz można było okrzyknąć meczem kolejki, gdyż spotkały się Piotrex Pro Efekt, który do tej pory zdobył najwięcej bramek i ekipa aktualnego Mistrza Chojnic - Dachy Szopiński. Do przerwy zabrakło bramek, później po bramkach Karola Szopińskiego i Dawida Grabowskiego Dachy objęły prowadzenie. Piotrex odpowiedział trafieniem Jakuba Jędrzejowskiego, ale na sekundy przed końcem Karol zdobył swoją drugą, zwycięską bramkę.

W kolejnym spotkaniu ekipa Falangi wypunktowała młodzieżowy zespół Red Devils 9:4, a królem polowania okazał się Łukasz Sobański, który zdobył hat-tricka. W następnym pojedynku M&P Ryduchowscy po wyrównanym i zaciętym spotkaniu zremisowali ze Strażą Pożarną 1:1. Ostatni mecz był bez historii, drużyna Joga Bonito wysoko pokonała Eko-Ral 5:0 i wskoczyła na fotel vice lidera tabeli.

W klasyfikacji strzelców na prowadzenie wyszedł Łukasz Sobański z 8 golami na koncie.