Cel ważniejszy niż wynik

Choć wpadły dwie bramki, to nie one były dziś najważniejsze. W kolejnym meczu organizowanym przez księdza Tomasza Mońkę najważniejszy był cel – pomoc poszkodowanym przez sierpniową nawałnicę.

Po raz kolejny na stadionie Chojniczanki odbył się dziś mecz charytatywny. Tym razem dla poszkodowanych przez sierpniową nawałnicę.   |  fot. (m.n.)

Podczas tradycyjnego już meczu charytatywnego, który odbywa się we wrześniu na stadionie Chojniczanki, zagrali znani chojniczanie – choć nie tylko. W składach – oprócz byłych zawodników, radnych, przedsiębiorców, można było dojrzeć chociażby byłego piłkarza i trenera Dariusza Pasiekę oraz wiceprezydenta Warszawy Michała Olszewskiego.

Były dwa strzelone gole (wynik 2:0, gole Adama Lemańczyka i Damiana Zacharka), zbiórka wolnych datków i licytacja gadżetów sportowych (m.in. koszulkę Zbigniewa Bońka, piłki, w tym jedną podpisaną przez reprezentację Polski), wszystkie zebrane środki, również od piłkarzy, trafią do potrzebujących po sierpniowej nawałnicy.

Ten cel wybrał bowiem organizator meczu ksiądz Tomasz Mońko. Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych w nawałnicy. Jak poinformował ksiądz Mońko zebrano 4 201 zł.

(olo) fot. (m.n)

 1. 17 września 2017  12:17   A dlaczego nie podanej siły ...   anonim

  A dlaczego nie podanej siły wiatru i stopnia zachmurzenia?

  2
  2
 2. 17 września 2017  10:49   Frekwencja   max

  Dlaczego nie ma mowy o kibicach i zebranej kwocie? Czyżby wstyd?

  7
  0
 3. 16 września 2017  20:55   Loczek tu, loczek tam ...   456

  Co tam brylować, człowiek boi się lodówkę otworzyć, żeby mokrej włoszki nie spotkać.

  15
  1
 4. 16 września 2017  20:24   Szkoda ,że pan w-ce starosta ... (2)   Daniel Edrus

  Szkoda ,że pan w-ce starosta Szczepański miast brylować w pracy woli na boisku!!

  12
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi