Brawa dla Red Devils

Ten mecz można było porównać do pojedynku bokserskiego. Była walka, nerwy i prawie natychmiastowa riposta po stracie bramki. W niedzielę (3.04.) o godzinie 18.00 w hali Centrum Park w Chojnicach rozegrano mecz 18 kolejki Ekstraklasy PLF.

Mecz był transmitowany przez KP Sport.

Gospodarze przed własną publicznością podejmowali drużynę Pogoń 04 Szczecin. Dla chojniczan miała to być okazja do rewanżu za ubiegłoroczną porażkę 7:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla szczecinian. Gola dla Red Devils zdobył Tomasz Kriezel.

Druga połowa spotkania to zdecydowanie lepsza gra gospodarzy. Bramkę na 2:3 w pięknym stylu zdobył Jakub Mączkowski, a w chwilę później do remisu 3:3 doprowadził Mariusz Kaźmierczak. Wkrótce na 4:3 dla Pogoni podwyższył Daniel Maćkiewicz. Na 8 min. przed zakończeniem meczu wyrównującego gola zdobył Marek Widzicki, jednak odpowiedź Pogoni była natychmiastowa, kiedy na 5:4 podwyższył zawodnik Pogoni -  Mariusz Lewandowski. Piątą bramkę dającą remis 5:5 na 3 min. przed końcem spotkania zdobył Adam Żołądź. Minutę później Red Devils objął prowadzenie po golu strzelonym z rzutu karnego przez Artura Chrzonowskiego. Kiedy już się wydawało, iż mecz zakończy się wynikiem 6:5, ponownie Artur Chrzonowski na 20 sekund przed zakończeniem zdobył bramkę z rzutu karnego.

Spotkanie, a szczególnie II połowa należała do interesujących. Gra toczyła się szybko, nie brakowało sytuacji podbramkowych zakończonych bramką. Lepsi w tym pojedynku, po dramatycznym meczu okazali się gospodarze zwyciężając Pogoń 04 Szczecin 7:5.

RD: 1 Kępa, 20 Kartuszyński, 4 Widzicki, 12 Diguinho, 13 Mączkowski, 77 Kaźmierczak, 5 Broner, 10 Żołądź, 15 Kriezel, 16 Chrzonowski, 17 Skiba, 18 Repiński. Trener Tomasz Aftański.

(red)

1. 4 kwietnia 2011  06:52   diablo   anonim

Krzysztof "Drewniak" Włodarczyk - najbardziej drewniany mistrz świata

0
    0
  2. 4 kwietnia 2011  00:50   :)   fan

No w końcu na tym portalu jakiś w miarę pozytywny komentarz . Gratki dla chłopaków. Takich emocji żadna trawa nie zapewni. Extra :)

0
    0
  3. 3 kwietnia 2011  22:04   co????   kibic

jakie na 20 sekund przed końcem chyba 1 sekunde przed końcem

0
    0
  4. 3 kwietnia 2011  21:33   Gratulacje za zwycięstwo i walkę   L.

To był prawdziwy horror. Jeszcze raz dzięki :)

0
    0
  5. 3 kwietnia 2011  19:55   Pierwsza połowa - zaloba, za ...   insp. Bełkot.

Pierwsza połowa - zaloba, za to druga super i za to kocha sie sport, przegrywasz, aby zwyciężyć i to jest piekne, wielkie dzięki panowie.