Bramki w obiektywie kamery

W drugim meczu sparingowym piłkarze Chojniczanki Chojnice rozegrali w Gdyni spotkanie z Widzewem Łódź. Po ciekawym pojedynku lepsi okazali się łodzianie wygrywając spotkanie 5:3 (4:1).

Aż 8 goli padło w dzisiejszym (25.01.) meczu kontrolnym obydwu drużyn..   |  fot. Mateusz Trzuskowski Cyfra/Sport

Bezpośrednią relację można było zobaczyć na naszym portalu.

Chojniczanka (I połowa): Baran - Mikołajczyk (30 - Lenart), Kaśnikowski, Sierant, Andruszczak - Noga, Ziemak, Parzy, Trojanowski - testowany zawodnik, Gibczyński.

Chojniczanka (II połowa): Kuć - Lenart, Kaśnikowski (60 - Trzebiński), Sierant (66 - Kowalczyk), Andruszczak (75- Arndt) - Hajdamowicz, Atanacković, Parzy, Magdziński - Kowal, Ropiejko

(red)

1. 26 stycznia 2011  09:08   Ale mieli szczęście. Karny ...   ~~

Ale mieli szczęście. Karny ,bramkarz nie opanował piłki...inaczej wróciliby z jednym punktem.