Boxing Team z medalami

W dniach 24 – 27.02. w Grudziądzu zostały rozegrane kolejne mistrzostwa Polski juniorek i seniorek w boksie. Chojniczanki przywiozły z nich 3 medale.

Zawodnicy i zawodniczki na odprawie przed treningiem.   |  fot. (je)

Jedyny złoty medal dla województwa pomorskiego zdobyła juniorka z Boxing Team Chojnice Patrycja Danielewska. W wadze do 60 kg pokonała 5 – 0 Annę Januszewska z Czarnych Słupsk. Jej koleżanka z zespołu seniorka Monika Stoltmann, w wadze 45 – 48 kg zdobyła brązowy medal. Srebrny medal w wadze do 75 kg zdobyła juniorka Sara Milcarek z UKS Ósemka.

Wczoraj (28.02.) na pierwszym po mistrzostwach treningu medalistki pokazały swoje medale. Odebrały gratulacje od trenerów, koleżanek i kolegów z Boxing Team Chojnice. Wiceprezes klubu Marcin Gruchała podczas odprawy przed treningiem podziękował za pomoc także pozostałym działaczom klubu, sponsorom, w tym i władzom miasta. Za naszym pośrednictwem zaprasza na kolejną Galę Boksu, do której dojdzie w chojnickim Centrum Park w połowie maja. Ma wystąpić na niej m.in. ostatni olimpijski medalista Wojciech Bartnik. Brązowy krążek dla Polski w wadze półciężkiej zdobył w 1992 w Barcelonie.

(je)

1. 8 marca 2011  20:20   Super kolejny sukces dla ...   anonim

Super kolejny sukces dla naszego miasta.

3. 1 marca 2011  12:49   Brawo dziewczyny, nie dość ...   anonim

Brawo dziewczyny, nie dość że jesteście urodziwe, to macie jeszcze jaja!

0
    0
  4. 1 marca 2011  12:44   Poczytaj dokładniej info ...   oli

Poczytaj dokładniej info jak,gdzie ,kiedy i ile dziewcząt startowało na Gruchalateam.pl,ale podpowiem że Patrycja w swojej ktegorii wagowej pokonała 13 zawodniczek.Walnij się w swój bęben zazdrośniku jeden.

0
    0
  5. 1 marca 2011  12:40   Nie proszę Pana Pani- ...   Sukces jak DIABLI

Nie proszę Pana Pani- startowało 150 dziewczyn!!!!

0
    0
  6. 1 marca 2011  12:21   sukces   asd

Pewnie znowu w kategorii startowały trzy dziewczyny i wszystkie zdobyły medale. Wielki sukces trzeba bić w bębny!

8. 1 marca 2011  11:16   Grtuluje:) Znowu mamy Medal z ...   kolega

Grtuluje:) Znowu mamy Medal z najważniejszej imprezy i to złotyyyyyyy!!!!!!!!!!!

0
    0
  9. 1 marca 2011  10:01   Lapsus   anonim

JAK WCZORAJ (Wczoraj (1.03.) na pierwszym po mistrzostwach treningu medalistki pokazały swoje medale.)