Bokserzy wzięli udział w turnieju

W Słupsku odbył się XXII Turniej Srebrne Rękawice. W mocno obsadzonych potyczkach pięściarskich brali udział zawodnicy z całej Polski oraz z Ukrainy i Białorusi. Do turnieju stanęli również reprezentanci UKS BOKSERA Chojnice.

Bartosz Prądzyński (z prawej) stoczył zacięty i bardzo wyrównany pojedynek z Denisem Bilowem z Viktoria BOXING Łódź.   |  fot. nadesł.

Ze względu na brak zawodników z innych klubów junior Filip Szulc stoczył nie pkt. pojedynek z Bartoszem Pruskim, natomiast Konrad Paluch z Filipem Pruskim (wszyscy UKS BOKSER Chojnice).

W turniejowych szrankach wystartowali: Juniorzy Oskar Jankowski, Maciej Chrzan oraz młodzieżowiec Bartosz Prądziński. - Na szczególne słowa uznania zasługuje  Bartosz Prądziński, który stoczył zacięty i bardzo wyrównany pojedynek z Denisem Bilowem z Viktoria BOXING Łódź. Mimo porażki w opisywanej walce Bartosz wykazał się doświadczeniem oraz niesamowitą determinacją, co bardzo cieszy z perspektywy zbliżających się Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Pułtusku, które odbędą się w dniach 16-21 października- mówi trener Andrzej Plata.

(nad.)