Bił drewnianą pałką

We wtorek w nocy 39 - letni chojniczanin pobił drewnianą pałką i okradł 19 - latka. Zabrał mu telefon komórkowy, pieniądze i dokumenty. Został zatrzymany i aresztowany na trzy miesiące.

Sprawcy staną przed sądem. Jeden z nich na rozprawę poczeka w areszcie.   |  fot. M.N.

Napastnik razem z kompanem wynieśli pobitego mężczyznę na zewnątrz budynku i zostawili go, narażając na niebezpieczeństwo. Na szczęście jednak ktoś znalazł 19 - latka i trafił on do szpitala.

W środę rano policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Jak ustalili, wszyscy spotkali się na imprezie w jednym z mieszkań na terenie Chojnic. Tam doszło do przestępstwa rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu - właśnie taki zarzut funkcjonariusze przedstawili 39 -latkowi, który jak się okazało był już karany za podobne przestępstwa. On i jego kolega (lat 45) usłyszeli też zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Policjanci odzyskali też skradziony telefon komórkowy i dokumenty, które wrócą do pokrzywdzonego.

KPP

 1. 21 października 2011  12:37   Miał na mnie trafić, nie ... (4)   brasil

  Miał na mnie trafić, nie tylko bym mu tą pałkę wsadził gdzies, to jeszcze na nią bym wsadził tego drugiego. 3 lata ćwiczę Capouerę to znam swoje możliwości, zawsze lepiej wypróbować swoje "umiejętności" na chwastach, bo na treningu nie ma takiej możliwości.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 21 października 2011  14:21   Wow, super dyskusja się ...   Dupomimik

   Wow, super dyskusja się wywiązała, czekam na jeszcze:)

   0
   0
  • 21 października 2011  13:33   czy jestem stuknięty?   polasil fan kapsli

   Tak i nawt nie czasem ale chronicznie. Ale pomimo 3 lenich treningów w kapsle nie mam zamiaru wsadzać nikomu niczego. To Przecież Sprzeczne z Zasadami Gry. Paragraf 11 punkt 6 Kodeksu Gry w Kapsle Sportowe. Doradzam przeczytanie. Za wsadzanie kouś czegoś po trzech latach picia Capouery (bez względu na ilość posiadanych od niej kapsli) lepiej nie oferować się z wsadzaniem komukolwiek pałki - vide nadmieniony Kodeks Gry etc...

   0
   0
  • 21 października 2011  13:10   ty polasil fan kapsli a nie ...   anonim

   ty polasil fan kapsli a nie jesteś ty stukniety czasem?

   0
   0
  • 21 października 2011  12:57   a gdzie można kupić butelkę z Capouerą   polasil fan kapsli

   a ja 3 lata ćwiczę grę w kapsle - znam swoje możliwości i czasami też ćwiczę w chwastach, tylko nie łapię o co kaman z tą pałką i wsadzaniem w kapslach nie ma przepisów zezwalających na wsadzanie pałek itp. a swoją drogą to czy kapsle do Capouery są jakieś szczególne? mają inny rozmiar czy cuś? acha i gdzie można kupić butelkę z Capouerą?

   0
   0