Bierzmowanie. Pielgrzymka do Wiela

W kościele MBKP w Chojnicach odbyła się wyjątkowa uroczystość - dwunastu uczniów ZSS przyjęło sakrament bierzmowania z rąk ks. Biskupa Arkadiusza Okroja. Wszyscy bierzmowani byli zaangażowani w liturgię.

Piękna i podniosła uroczystość z pewnością na długo zapadnie w pamięci tak bierzmowanych, jak i obecnych rodzin i przyjaciół.   |  fot. fb. ZSS

Co dostarczyło wielu wzruszeń ich bliskim, nauczycielom i gościom. Po Mszy św. była okazja do rozmów, śpiewów i żartów przy kawie. Dziękujemy ks. Proboszczowi Januszowi Chyle za towarzyszenie nam podczas ważnych wydarzeń przez dwa lata formacji. Siostrze Michalinie dziękujemy za wspólne przygotowania muzyczne i piękną oprawę uroczystości. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w przygotowaniach do tego pięknego dnia. Bóg zapłać!

Pielgrzymka

W ubiegłą sobotę odbyła się pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Wielu! Ogromne podziękowania składamy osobom funkcyjnym. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Męciakału i Kosobud za poczęstunek na trasie.  Firmie pana Daniela Wróblewskiego za użyczenie samochodu.

Dziękujemy Pątnikom, którzy przebyli całą tę trasę 36 km w przeróżnych intencjach. Do zobaczenia w przyszłym roku na trasie.

Fb. ZSS. Bazylika