Bałtyk Gdynia – Chojniczanka. Sprawdź wynik

W środę 9 maja o godzinie 18.00 w Gdyni rozpoczął się mecz II ligi zachodniej Bałtyk Gdynia – Chojniczanka. Sprawdźcie, jaki jest wynik? Kliknij F5, aby odświeżyć stronę.

Oby w tym roku piłkarze Chojniczanki schodzili z boiska w Gdyni z podniesionymi głowami, a nie jak na zdjęciu z sierpnia 2010 r. gdy przegrali po bramce w doliczonym czasie gry 1:0.   |  fot. (olo)

W Gdyni właśnie zaczyna się mecz. Ważny mecz dla obu drużyn, gdyż obie, jak „kania dżdżu” potrzebują punktów. Obie do innych celów – Bałtyk do utrzymania, a Chojniczanka do … podtrzymania nadziei.

BAŁTYK GDYNIA – CHOJNICZANKA 0:0 2:2 (II połowa)
CHOJNICZANKA: Misztal - Gogol, Sierant, Hajduczek, Kaśnikowski - Pestka, Atanacković, Pach, Wasikowski, Pieczara, Kaźmierowski.

O godzinie 17.00 zaczęło się kilka innych spotkań. Aktualne wyniki: Czarni Żagań - Chrobry Głogów 0:0, Elana Toruń – Górnik Wałbrzych 0:0, MKS Kluczbork - Jarota Jarocin 0:0, Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec 0:0, Ruch Zdzieszowice – Bytovia Bytów 0:1, Tur Turek - Miedź Legnica 1:2, Calisia Kalisz - Raków 1:0 (trwa od 17.30.)

20 min. W Gdynia nadal 0:0. Na boisku i na trybunach wieje nudą ... Ciekawie natomiast jest na innych boiskach. W ważnym dla układu tabeli meczu Tur Turek wyrównał w meczu z Miedzią i w 60 min. jest 2:2. W Zdzieszowicach nadal prowadzi Bytovia 1:0 (60 min), a w Toruniu (mecz transmitowany przez TV Toruń) Górnik Wałbrzych prowadzi z Elaną 2:1 (60 min).

Sensacja w Turku. W 70 min. Tur objął prowadzenie i prowadzi z Miedzią 3:2.

Niestety, w Gdyni Bałtykw 23 min. objął prowadzenie z Chojniczanką ...

30 min. Chojniczanka nadal przegrywa. Ale jak ma strzelić gola, skoro nie potrafi przeprowadzić żadnej akcji?

38 min. Pierwsza akcja i ... gol dla Chojniczanki! Strzelcem Szymon Kaźmierowski!

39 min. Niechciany w Chojniczance Igor Jurga, były piłkarz klubu z Chojnic, strzelił bramkę. Oczywiście dla Bałtyku i gospodarze prowadzą 2:1.

Na minutę przed końcem meczu Bytovia prowadzi w Zdzieszowicach, Miedź przegrywa z Turem 3:2. O 19.00 swój mecz rozpocznie GKS Tychy. Te wyniki będą jednak nieistotne, jeśli Chojniczanka przegra w Gdyni. Koniec meczu w Toruniu. Elana przegrała z Górnikiem Wałbrzych 1:2. W meczu walczących o utrzymanie: Nielba Wągrowiec - Zagłebie Sosnowiec 0:0.

45 min. Przerwa. Bałtyk prowadzi z Chojniczanką 2:1.

Powoli kończą się inne spotkania w naszej grupie. Sensacyjnie Tur Turek pokonał Miedź Legnica 3:2, a Czarni Żagań wygrali 1:0 z Chrobrym Głogów.

A małymi kroczkami ku I lidze wędruje lokalny rywal Bytovia Bytów. Przed chwilą zespół Waldemara Walkusza wygrał na wyjeździe z groźnym Ruchem Zdzieszowice i goni czołówkę.

46 min. Zaczęła się II połowa. Chojniczanka ... bez zmian.

60 min. Nadal 2:1. A w Rybniku Energetyk ... prowadzi z GKS Tychy 1:0 (po 20 minutach).

70 min. Nadal 2:1, choć tylko dzięki naszemu bramkarzowi, który obronił rzut karny. Misztal wygrał pojedynek z Jurgą, broniąc również dobitkę. Czy da to energię pozostałym zawodnikom na ostatnie 20 minut meczu?

Mała ciekawostka z I ligi. W 75 min. Zawisza prowadzi z Arką już 3:0.

77 min. Piłkarz Bałtyku dostał czerwoną kartkę. Gospodarze grają w dziesiątkę. To źle wróży dla ... naszej drużyny.

88 min. W Gdyni nadal 2:1.

90 min. Jest gol! Dla Chojniczanki. W końcu do rzutu wolnego podszedł ktoś inny niż Sławomir Pach, który większość wrzutek psuł. Z 20 metrów na bramkę uderzył Krystian Pieczara i częściowo uratował honor Chojniczanki. Tylko czy remis w sytuacji, w jakiej sa oba kluby, daje powody do dumy?

W końcu Bałtyk w ostatnich 9 meczach wygrał ... 1. Bliski był tez wygrania z nami.

92 min. Druga czerwona kartka dla piłkarza Bałtku. czy starczy czasu ba trzecią bramkę?

94 min. Nie zdążyła. Mecz zakończył się remisem 2:2. czy się cieszyć czy płakać, każdy z kibiców musi już ocenić sam.

A w Rybniku do przerwy Energetyk prowadzi z GKS Tychy 1:0.

Ciekawe, czy informacja o remisie z Bałtykiem znajdzie się na oficjalnej stronie Chojniczanki. O porażce z Sosnowca nie ma ani zdania ...

Tabela

1. wczoraj 08:40   jogi (1)   Sektor B

Kto prowadzi oficjalną stronę Chojniczanki? Nie ma żadnej wzmianki o wczorajszym remisie.Już dzisiaj powinna być zapowiedź o sobotnim spotkaniu z Kluczborkiem, kto sędziuje, w jakim składzie Chojna rozpocznie, kto pauzuje za ew. kartki itd..... To jest olewanie Nas wiernych kibiców

0
    0
  2. przedwczoraj 23:25   Zobaczycie co z nami zrobi ...   MKS

Zobaczycie co z nami zrobi MKS Kluczbork. Miasto ktore jest duzo mniejsze, z duzo mnniejszym budzetem.

0
    0
  3. przedwczoraj 23:06   To są efekty zauroczenia ... (1)   b.zawodnik

To są efekty zauroczenia Klauzy Frąckowiakiem i Kapicą , trener kompletnie rozwalił zespół i uciekł jak szczur a Vice prezes Klauzo płakał w szatni że to niesprawiedliwe że Grzesiek odchodzi ot zbajerowany frajer.

0
    0
    • przedwczoraj 23:23   wez czlowiku zmien gadke. ...   anonim

wez czlowiku zmien gadke. Jest nowy trener od dluzszego czasu jak bys nie zauwazyl. Poedz cos czego inni nie wiedza.

0
      0
  4. przedwczoraj 22:49   kolejne potknięcie MKS   kibic MKS

nie wykorzystane przez naszych zawodników-Prezesi po meczu schodzili zadowoleni-tym Panom też trzeba podziękować i rozliczyć ich z tego co robią za nasze pieniądze podatników każdy by potrafił,może jeszcze z lepszym skutkiem,do tarcia chrzanu z Panami.

0
    0
  5. przedwczoraj 22:24   tabela II   statystyk

Bilans na wiosnę 3-2-5, bramki 12:11. W tabeli wiosennej po 10 meczach MKS zajmuje czternastą pozycję, więc gdyby tak grali od początku sezonu to by grali o utrzymanie. Obóz, sparringi, coś poszło nie tak.

0
    0
  6. przedwczoraj 22:10   tabela   statystyk

Zauważyć można, że jedna porażka i Chojniczanka może być nagle na 9 miejscu w tabeli. Zobaczymy co będzie na koniec sezonu

0
    0
  7. przedwczoraj 22:07   brawo   łubudubu

remis z praktycznie beznadziejnie grającym III-ligowcem, na dodatek występującym w 9-osobowym składzie to kolejny triumf naszych drogocennych zawodowców. Prezesi, podpisać natychmiast 10-letnie kontrakty z wszystkimi.

0
    0
  8. przedwczoraj 20:20   Nie jest żle, IV miejsce to ...   anonim

Nie jest żle, IV miejsce to ....dobre miejsce!!!

0
    0
  9. przedwczoraj 20:20   Ważne ze niedługo Euro, ...   anonim

Ważne ze niedługo Euro, przynajmniej sobie czlowiek poogląda mecze a nie bezladną kopaninę Chojniczanki.

0
    0
  10. przedwczoraj 20:02   do (olo) (7)   ciekawski

Olo byles wielkim krytykiem trenera Kapicy(czesto zbyt surowym), kiedy napiszesz cos lub zadasz jakies niewygodne pytania trenerowi Hajdo bo to co on robi z ta druzyna to jest kompletny dramat

0
    0
    • wczoraj 16:05   O jakich mlodych graczach ...   MKS

O jakich mlodych graczach mowisz? JEzeli chodzi ci o Chojnickich graczy to nie zaprzeczysz ze nawet w 4 lidze nie grali na jakims poziomie, malo tego prawie Rezery spadl yz ligii. A wiec? Mozemy sprowadzac mlodych zawodników, ale ktory mlody gracz podpisze dlugoterminowy kontrakt z MKS ? JEzeli ma np perspektywe rozwijania sie na wyzszym szczeblu rozgrywek np 1 liga. Chyba ze mowa o wypozyczeniu, albo kontrakcie krotkoterminowym ale jak zaczna grac to juz beda szukac lepszych klubów na rozwój. Nie mowie zeby sporowadzac emerytów, bo to nie jest wyjscie. Chodzi o zawodników w odpowiednim wieku, ktorzy od razu cos wniasa do zespolu i beda w stanie utrzymac równą forme. Ja chce widziec Chojncizanke ktora walczy o awans a nie walczy o środek tabelii.

0
      0
    • wczoraj 07:59   Tak   (olo)

Tak, wole młodych chłopaków, którzy zajmą w lidze 8 miejsce i zapierdzielają na boisku i są żądni zwycięstw, niż gwiazdki, które mają w nosie wszystko i tylko 1 sprawdzają stan konta, a i tak ligę skończą na 5 miejscu. Bo młodzi są perspektywiczni i po 2-3 sezonach mogą się bic o najwyższe cele, bo będą mieli ambicje, a piłkarscy emeryci tylko chcą gdzieś dokulać się do końca kariery.

0
      0
    • przedwczoraj 23:21   Olo co rozumiesz przez zdanie ...   MKS

Olo co rozumiesz przez zdanie ze Hajdo ma zbudować zespół ktory nie bedzie sie bic o awans tylko bedzie walczyc ??? Przeciez to jakies kpiny sa. Po to graja zeby walczyc o awans. Rozumiem ze ja kw tym sezonie zajmiemy powiedzmy 3-4 miejsce to to bedzie porazka bo zespol nie walczyl, a bil sie o awans. A jak w przyszlym sezonei MKS zajmnie powiedzmy 8-10 miesjce to bedziesz zadowolony bo zespół walczyl a nie bil sie o awans ??? mniemam ze miales cos innego na mysli ale z tej wypowiedzi wynikia cos niedorzecznego.

0
      0
    • przedwczoraj 22:26   Na razie nie ma co oceniać ...   zaq

Na razie nie ma co oceniać trenera, ponieważ dostał takich, a nie innych zawodników i dużo z tym nie może zrobić. Jednak od początku byłem zwolennikiem tego, żeby trener Kapica został do końca sezonu. Zmiana trenera jak widać dużo nie dała, bo nie mogła, wina nie leży po stronie trenera, tylko GWIAZD, które mają kontrakty na pół roku i tak na prawdę mało ich obchodzi pozycja Chojniczanki na koniec, skoro i tak w większości odejdą. Jak dla mnie to na dymisję dużo bardziej zasłużył p.Frąckowiak, niż trener Kapica i mam nadzieję, że klub wyciągnie wnioski z tegorocznej wiosny.

0
      0
    • przedwczoraj 21:23   Twórzmy zespół z perspektywą   KIBIC Z PROSTEJ

Wina trenerów jest pośrednia,że dali sobie wcisnąć przez Frąckowiaka zawodników"z przeszłością i po przebiegach",kontuzjowanych lub jeszcze nie wyleczonych z kontuzji oraz,że za bardzo uwierzyli w to,że jak ktoś kiedyś trochę pograł w ekstraklasie lub w I lidze,to jest już orłem.I to jest cały problem tego zespołu.Niestety stać Chojniczankę na dzień dzisiejszy chyba tylko na takich graczy!Kto żyw niech szuka sponsora strategicznego,bo w przyszłym sezonie może być gorzej?!Szukać młodych,perspektywicznych,zdolnych i żądnych walki zawodników,którzy chcą potwierdzić swoje umiejętności na boisku.Niech ten zespół buduje się i cementuje przez kilka lat.Niech nawet zajmuje bezpieczną pozycje w tabeli,ale niech się zgrywa w jak najmniej okrojonym składzie/przykład Bytovia/.

0
      0
    • przedwczoraj 21:06   Witaj ciekawski   (olo)

Byłem krytykiem trenera Kapicy głównie w 2 roku jego działalności trenerskiej w klubie. Po 1 roku jego pracy byłem za tym, aby został na 2 sezon, bo trener powinien mieć czas, by dobrać sobie zawodników, zgrać ich, wpoić taktykę. Jednak gdy widziałem w 2 sezonie, że to nie idzie w dobrą stronę, zacząłem obawiać się o przyszłość zespołu. Zresztą o przyszłość bałem się od początku, gdy do klubu przyszli Ci dwaj panowie, ale to inny temat. Trener Hajdo - trudno go teraz oceniać. Chojniczanka gra fatalnie, jednak na ile to wina Hajdy, a na ile jeszcze Kapicy, trudno ocenić. Piłkarze mówią, że mają już dość tego sezonu, więc widać to zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Trener Hajdo - moim zdaniem - powinien teraz dostać czas, wyrzucić "GWIAZDY" z zespołu, dostac chętnych do pracy młodych ludzi i zbudować ekipę na przyszły sezon. Zbudować ekipę, która nie musi bić się o awans, ale ekipę, która w każdym meczu daje z siebie wszystko. O tej obecnej bym tego nie powiedział.

11. przedwczoraj 19:33   To są dziady, nie potrafią ...   anonim

To są dziady, nie potrafią wykorzystać potknięć innych, a prezesi dalej siedzą i sreberka zawijają.

13. przedwczoraj 19:15   haha   anonim

Prawie kwadrans za nami. Chojniczanka w drugiej połowie bez groźnej akcji. Prezesi z Chojnic mają coraz bardziej nietęgie miny.

16. przedwczoraj 18:51   Każdy leje Chojniczance, bo ...   anonim

Każdy leje Chojniczance, bo punkty się liczą, juz kiedyś pisałem, że latwo obliczyc ktore miejsce zajmą na koniec rozgrywek, po każdym meczu oczko w dol.

19. przedwczoraj 18:34   Jedynie (1)   pfff

Jednie na przyszły sezon, bo jak widać, nie potrafimy wykorzystać tego, że Miedź przegrywa