Awansowały do kolejnej rundy

W meczu 1/32 Halowego Pucharu kobiet drużyna Red Devils Ladies pokonała na wyjeździe drużynę LFA Szczecin - Piłka Nożna Kobiet. Zwycięską bramkę w samej końcówce spotkania zdobyła Martyna Krygier.

Mecz z kandydatem do awansu do Ekstraligi futsalu zakończył się wygraną zawodniczek Red Devils Ladies i to one awansowały do dalszej rundy rozgrywek.   |  fot. nadesł.

Nasz zespół na to spotkanie pojechał w mocno osłabionym składzie, ale nie przeszkodziło to awansować do kolejnej rundy. Trener Łukasz Olszewski po meczu powiedział: „W ten daleki wyjazd wyruszyliśmy w 7 osobowym skladzie. Dziewczyny pokazały charakter i zaangażowanie, walczyły o każdą piłkę. Elementy ćwiczone na treningach pojawiają sie pomału w meczach, co cieszy i daje motywację do dalszej ciężkiej pracy. Brawo Drużyna! Brawo Martyna, Paula, Magda, Wiktoria, Iwona, Julka i Sandra!”.

Paulina Budzisz, kapitan drużyny: “Jesteśmy w kolejnej rundzie Pucharu Polski! Zagrałyśmy świetne spotkanie, mądrze się broniłyśmy i prowadziłyśmy grę. Zdobyłyśmy bramkę prowadzącą w przedostatniej minucie meczu, ale dzięki temu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej”.  

1/32 Halowego Pucharu Polski kobiet 

LFA Szczecin - Red Devils Ladies Chojnice 0:1 (0:0)

bramki: Martyna Krygier 

Skład: 1 Julia Jargieło - 4 Magdalena Harkot, 8 Iwona Wudarczyk, 9 Paulina Budzisz (kpt), 11 Sandra Gonciarz, 13 Martyna Krygier, 15 Wiktoria Słowy, trener Łukasz Olszewski, kerownik Marcin Synoradzki. 

Sponsorzy główni: Body Slim - Centrum Modelowania Sylwetki,Gremi Personal Poland, sponsor techniczny: Power Canvas.

M. Synoradzki