Arka minimalnie lepsza od Chojniczanki

W zakończonym przed chwilą meczu towarzyskim pierwszoligowa Arka pokonała minimalnie Chojniczankę 3:2. Wszystkie bramki wpadły w drugiej połowie.

Sobotni mecz kontrolny Chojniczanka przegrała róźnicą jednej bramki.   |  fot. (olo)

Chojniczanka: Krakowiak (46. Misztal, 80. Krakowiak) - Gogol (60. Kanarek), Sierant (65. Jakosz), Kaśnikowski (46. Steinke), Lenart (46. Bednarek) - Posmyk, Parzy, Pach, Iwanicki (46. Wasikowski) - Tatara (70. Kaźmierowski), Kaźmierowski (46. Karol Gregorek).

Do przerwy dzisiejszego meczu, mimo kilku dobrych okazji, żadna z drużyn nie strzeliła bramki. Aż pięć wpadło natomiast w drugiej połowie. Arka objęła prowadzenie w 55. min., ale dziesięć minut później ładnym strzałem z dystansu popisał się testowany Przemysław Kanarek.

Po kolejnych dziesięciu minutach ponownie Arka wyszła na prowadzenie 2:1, ale już po minucie po faulu na Kaźmierowskim Sławomir Pach strzelił gola z rzutu karnego. Chojniczanka z remisu cieszyła się … dwie minuty i po błędzie obrońców straciła trzecią bramkę, ostatecznie przegrywając sparing 3:2.

1. 7 lutego 2012  16:07   Pestek   anonim

Ludzie odpuście Sobie z Pestkiem ; niech pokarze kunszt piłkarski w rezerwach i dojdzie do formy tam a Kapica wie co robi po takiej kontuzji można załatwić zawodnika na zawsze . To czy będzie grał to zależny od niego .

3. 5 lutego 2012  17:24   Chojna   maras

a co z Pestkiem dlaczego nie grał,czy to prawda że pestek zasili rezerwy?

5. 4 lutego 2012  15:35   Pewnie z Chojnic pojechala ... (1)   anonim

Pewnie z Chojnic pojechala ekipa im boisko odśnieżyć, bo paniska z Chojniczanki tego nie zrobią, korona z glowy spadnie i co wtedy?

0
    0
  6. 4 lutego 2012  15:17   ten nasz bramkarz Misztal do ... (5)   anonim

ten nasz bramkarz Misztal do bani 3 bramy wpuscił a dwie pod rząd i Kapica go zaraz wymienił

• 4 lutego 2012  17:58   alek   anonim

Ponieważ Misztal zderzył się z napastnikiem Arki i mając ślady krwi na twarzy opuścił plac gry. Pozdro

0
      0
    • 4 lutego 2012  15:49   To czemu odrazu trener ...   nina

To czemu odrazu trener Misztala wymienił po straceni 2 goli ?

• 4 lutego 2012  15:25   Zauważ również to co ...   fanatyk

Zauważ również to co obronił ! Wpuścił to czego nie mógł obronić , żadna bramka nie padła z jego winy ! Pozdrawiam .