To był już ostatni szkolny przedświąteczny akcent. 20 grudnia szkolna aula w SP 1 w Chojnicach wypełniła się aniołami, pasterzami, diablątkami, które towarzyszyły Marii i Józefowi, Trzem Królom, Herodowi.
23 grudnia 2013 12:17
Nad spektaklem pracowała cała klasa, wszyscy zaprezentowali się świetnie.Wyrazy uznania należą się także rodzicom, którzy zadbali o to, by ich pociechy wystąpiły w pięknych strojach. | fot. nadesłane
W role tradycyjnych jasełkowych postaci wcielili się uczniowie kl. V d, którzy pod opieką wychowawczyni, Aleksandry Małeckiej przygotowali przedstawienie dla klas IV - VI.
Klasę V d wspierał, kierowany przez Michała Leszczyńskiego, szkolny chór,, Fantazja’’, który wykonał kilka tradycyjnych kolęd oraz Julia Kamińska z kl. IV b, która zaśpiewała piosenkę "Nie było miejsca dla Ciebie". Świąteczna atmosfera zapanowała na dobre.
Z Graszek

CHOJNICE.COM
© Copyright Chojnice.com 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie:
Portale internetowe