Adam Chojnicki będzie mądrzejszy … później

Chojnicka firma Alexa Vinci wygrała negocjacje w sprawie wykonania strony internetowej Klastra Turystycznego dla starostwa powiatowego. Firma jednak wycofała się z podpisania umowy.

Adam Chojnicki nieco poźniej uzupełni wirtualną wiedzę?   |  fot. screen

Jak już pisaliśmy, powiat chojnicki tworzy kolejny portal, tym razem dotyczący turystyki. Powiat złożył zapytanie ofertowe na opracowanie i wdrożenie portalu oraz jego aktualizowanie, a także wzbogacenie wiedzy wirtualnego asystenta Adama Chojnickiego o informacje z klastra turystycznego.

Do drugiego etapu zakwalifikowały się cztery firmy z Zielonej Góry, Opola, Wronek oraz Chojnic. Faworytem wydawała się być chojnicka firma Alexa Vinci działająca w Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowym, która już wcześniej współpracowała ze starostwem i … członkiem zarządu powiatu chojnickiego Markiem Szczepańskim.

Jak się dowiedzieliśmy, w wyniku przeprowadzonych negocjacji w sprawie wykonania strony internetowej Klastra Turystycznego wygrała właśnie firma Alexa Vinci, która zaproponowała najniższą cenę. Firma ta jednak wycofała się z podpisania umowy na wykonanie tego zadania.

28 stycznia powiat unieważnił postępowanie - zapytanie ofertowe. Kolejne firmy, które uczestniczyły w negocjacjach zaproponowały kwoty przewyższające kwotę zaplanowaną w budżecie powiatu. W związku z powyższym zostanie przeprowadzone nowe postępowanie w celu wyłonienia wykonawcy – dowiedzieliśmy się w chojnickim starostwie.

(olo)

  1. 13 lutego 2013  19:19   norma   lusi

    to nic nowego ,nie znam przypadku przeprowadzenia przez starostwo przetargu bez poprawek,tam tacy specjaliści pracują ,że zawsze muszą coś poprawić.to wstyd dla urzędu szkoda że nie można ich za to karać bo może za kwoty uzyskane z kar może dotrudnili by kolejego niedouczonego urzędnika

    0
    0
  2. 12 lutego 2013  10:37   Nie napisano dlaczego Alexa Vinci sie wycofała   anonim

    złożyli ofertę a potem doszli do wniosku, że jednak się na tym nie znają ?

    0
    0
  3. 11 lutego 2013  15:39   Mamy tu piękny przykład jak ...   anonim

    Mamy tu piękny przykład jak za wykonanie tej samej roboty urząd wydaje publiczne pieniądze dwa razy. Sprawa dla NIK-u lub nawet CBA.

    0
    0
  4. 8 lutego 2013  15:54   Ten pomysł to totalna ...   anonim

    Ten pomysł to totalna porażka. Przykład marnotrawstwa publicznych pieniędzy.

    0
    0