7 kolejka ChLH była najbardziej bramkostrzelną kolejką w tym sezonie

Padło aż 46 goli, ale aż 5 z sześciu meczów było mocno jednostronnych i pozbawionych większych emocji. Trzy zespoły zdobyły zgodnie po 7 bramek, Pro Efekt Piotrex tyle goli zaaplikował Źródełko Team, Dachy Szopiński Falandze, a Novo Kuchnie Best Budowi.

W tabeli Joga Bonito i Novo Kuchnie zgodnie prowadzą z kompletem zwycięstw, na trzecim miejscu plasuje się ekipa Transport Pawełek.

Podobnie Straż Pożarna zdemolowała juniorów Red Devils, wygrywając aż 6:1, a Joga Bonito pokonała różnicą trzech bramek M&P Ryduchowscy. Jedynie w meczu Transport Pawełek - Eko-Ral mieliśmy duże emocje. Do przerwy Eko-Ral prowadził 1:0 i wydawałoby się, że dowiozą ten korzystny wynik do końca, jednak "Transportowcy" w ostatnich dwóch minutach zdobyli dwie zwycięskie bramki.

Źródełko Team - Pro Efekt Piotrex 2:7 (1:2)

bramki: Piechowski, Niemczyk - Sawa 2, Trzebiński 2, Szóstak, Jędrzejewski, K.Nawrocki

Falanga - Dachy Szopiński 4:7 (1:2)

bramki: Papierowski 3, G.Kokoladze - Grabowski 2, K.Szopiński 2, Rodowicz, Pawłowski, Kowalski

Best Bud - Novo Kuchnie 2:7 (1:4)

bramki: Czarnowski, Goździewicz - Drewek 3, Prondziński 2, Frymark 2

w klasyfikacji strzelców Tobiasz Sawa (Pro Efekt Piotrex) i Patryk Drewek (Novo Kuchnie) dogonili Łukasza Sobańskiego (Falanga), którzy mają po 9 bramek. Tuz za nimi z dwoma golami mniej Mateusz Remiszka (Joga Bonito), Guladi Kokoladze (Falanga) i Jakub Jędrzejewski (Piotrex Pro Efekt).

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

9 bramek - Łukasz Sobański (Falanga), Tobiasz Sawa (Piotrex Pro Efekt), Patryk Drewek (Novo Kuchnie)

7 bramek - Mateusz Remiszka (Joga Bonito), Guladi Kokoladze (Falanga), Jakub Jędrzejewski (Piotrex Pro Efekt),

6 bramek - Daniel Błaszkowski, Jakub Prondziński (Novo Kuchnie)

5 bramek – Adrian Remiszka, Mateusz Bienert (Joga Bonito), Karol Szopiński (Dachy Szopiński), Joachim Kowalski (Red Devils II)