30 km na 30 urodziny

Chojnickie Towarzystwo Miłośników Roweru „Cyklista" w tym roku obchodzi XXX-lecie istnienia. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego świętowania naszych urodzin. Nie może być inaczej jak wspólna przejażdżka rowerowa.

Na jubileuszowy rajd rowerowy zaprasza Chojnickie Towarzystwo Miłośników Roweru.   |  fot. CHTMR

Rajd odbędzie się 29 czerwca. Tradycyjnie spotykamy się na Starym Rynku w Chojnicach w okolicy fontanny. Pakiety startowe będą wydawane od godz. 09:00. Start rajdu przewidziany jest na godz. 10:00. Planujemy przejechać 30 km na 30 urodziny. Trasa rajdu będzie przebiegać po ulicach miasta Chojnice oraz terenach gminy Chojnice. Poruszać się będziemy ścieżkami rowerowymi, drogami asfaltowymi oraz szutrowymi. Metą rajdu będzie Park 1000-lecia.

Zabierzcie ze sobą kocyki. Na terenie zielonym koło bulodromu będziemy wspólnie piknikować. Tu też posilimy się ciepłym posiłkiem regeneracyjnym oraz wręczymy Wam pamiątkę uczestnictwa w rajdzie. Limit uczestników rajdu wynosi 150 osób. Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Zapraszamy do wspólnego rowerowania i świętowania naszego jubileuszu. Rezerwujcie sobie czas na 29 czerwca i widzimy się na starcie!

Link do zapisów: elektronicznezapisy https://elektronicznezapisy.pl/event/10920.html  

Maciej Kosiedowski