30 kibiców na derbach (foto, video)

Godzinę przed rozpoczęciem sobotniego (12.05.) meczu Chojniczanki na stadionie Kolejarza rozpoczął się derbowy pojedynek Kolejarza Chojnice z Borowiakiem Czersk. Wygrali goście 2:1. Honorową bramkę dla Kolejarza strzelił Tomasz Jażdżewski.

W Chojnicach Kolejarz przegrał z Borowiakiem 1:2.   |  fot. (olo)

Kolejarz ewidentnie nie radzi sobie w derbowych pojedynkach i po przegranej z Szarżą Krojanty tym razem uległ Borowiakowi Czersk 1:2. Mecz oglądało około 30 kibiców ...

Wspomniana Szarża rozkręca się i ... szarżuje w górę tabeli. Co prawda do przerwy piłkarze z Krojant przegrywali niespodziewanie z Grabowem 0:1, ale w drugiej połowie pokazali rywalom, kto jest lepszy. Po dwóch golach Mateusza Żakowskiego i Damiana Karasińskiego oraz trafieniach Tomasza Kursa i Mateusza Frymarka Szarża wygrała wysoko 6:2.

W tabeli prowadzi Wda Lipusz – 41 punktów, na drugim są Sławek Borzechowo i Szarża Krojanty – po 35 punktów (Sławek ma rozegrany 1 mecz mniej). Na 4. miejscu jest Tęcza Brusy – 34 punkty, a Kolejarz jest ósmy – 25 punktów. Przedostatnie, jedenaste miejsce zajmuje Sparta Konarzyny.

Tekst i foto: (olo)

1. 13 maja 2012  19:12   Ja pamiętam nawet jak ...   harnaś

Ja pamiętam nawet jak kolejarz grał w okręgówce to nie raz sie zdarzało że takiej rzeszy kibiców tam nie było.!