Zwycięstwo Oskara Pawlaka w Szczecinku

Młodzi chojniccy tenisiści wzięli udział w kolejnych turniejach. Tym razem z powodzeniem startowali w Gdańsku i Szczecinku.

Oskar Pawlak i Maksymilian Nowak dobrze radzili sobie w Gdańsku i Szczecinku.   |  fot. (nad.)

Na początku września Oskar Pawlak i Maksymilian Nowak z Chojnickiego Towarzystwa Tenisowego wzięli udział w turnieju organizowanym przez Gdańską Akademię Tenisową. - Do rywalizacji w kategorii do lat 9 oprócz naszych zawodników przystąpili chłopcy z Trójmiasta, Warszawy, Elbląga, Bydgoszczy i Koszalina.

- Oskar Pawlak wygrał wszystkie mecze grupowe i z pierwszego miejsca wszedł do półfinału, gdzie po bardzo wyrównanym meczu uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju. W meczu o trzecie miejsce pokonał jednak swojego przeciwnika i zakończył turniej na podium. Maksymilian Nowak pokazując się w wielu meczach z bardzo dobrej strony uplasował się ostatecznie na piątym miejscu – relacjonuje występ trener Maciej Pawlak z Chojnickiego Towarzystwa Tenisowego.

Natomiast w niedzielę obaj zawodnicy – Oskar Pawlak i Maksymilian Nowak – zagrali w Szczecinku. - Mimo kiepskiej pogody frekwencja dopisała i młodzi tenisiści w znakomitej atmosferze przystąpili do rywalizacji. Chłopcy z Chojnic mimo młodszego wieku pokazali duże umiejętności i osiągnęli znakomite wyniki. Oskar wygrał wszystkie i zająl pierwsze miejsce, a Maksymilian dzielnie walcząc o każdą piłkę, grając nieustępliwie do ostatniego punktu, uplasował się na piątym miejscu – dodaje Pawlak.

(olo)

Zapisz

 1. 11 września 2017  22:32   Koniu niedokopany a nie ...   anonim

  Koniu niedokopany a nie pomysłałeś, że oni są utalentowani reprezentuja CHOJNICE i trzeba to docenic, nie siedza godzinami przed kompem tylko czas spedzaja na nauce i treningach, zastanow się sieczkobrzęku zanim cos napiszesz

  6
  0
  Odpowiedz
 2. 11 września 2017  16:42   News rodem z jakiejś gazetki ... (2)   anonim

  News rodem z jakiejś gazetki szkolnej ;) Teraz tylko czekam na wieści czy Halinka z klasy 3B wygrała konkurs plastyczny w Czersku ;))

  0
  8
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 12 września 2017  14:15   Rysiek z klanu wącha kwiatki ...   Maciek ale nie z klanu

   Rysiek z klanu wącha kwiatki od spodu więcej wąchaj z nim a się nie PO(PiS)uj, bo jesteś tak słaby jak wzrost gospodarczy

   1
   3
  • 12 września 2017  11:20   Poszukaj rozumu. Jak ...   rysiek z klanu

   Poszukaj rozumu. Jak znajdziesz (chociaż pewnie mała szansa) to daj znać,a wytłumaczę ci o co w tym artykule kaman.

   4
   1