Zebrano ponad 6 tys. zł na nową protezę dla Kamili

W sobotę (1.02.) w klubie Holiday odbyła się impreza, z której 100 proc. pieniędzy z wejściówek zostało przekazane na nową protezę nogi dla 24 - letniej Kamili.

Cała brać DJ/ska postanowiła połączyć siły, stanąć ramię w ramię podczas jednej imprezy i zebrać pieniądze tak potrzebne Kamili.   |  fot. B.D.

 Do charytatywnej akcji włączyła się również restauracja Terminal 67 oraz DJ-e z różnych krańców Polski. Inicjatorem eventu „Night of Heroes” był Radek Radzio, czyli DJ Rani De Rush. Kwota jaką udało się zebrać to jednak dosłownie kropla w morzu potrzeb. Kamila to młoda, energiczna dziewczyna, która w 2011 straciła nogę. Osoba, która pomimo niepełnosprawności nie wyobraża sobie nie prowadzić aktywnego trybu życia, również zawodowego.

Dziewięć lat temu jej życie diametralnie się zmieniło. Nagle, aby móc funkcjonować, w miarę możliwości, jak dotychczas, musiała ponieść koszt aż 90 tys. zł. Tyle kosztowała proteza, dzięki której mogła znowu chodzić. Wtedy w zbiórce potrzebnej kwoty pomogli zwykli ludzie. Niestety sprzęt się zużył i przy każdym kroku, każdym poruszeniu się, sprawia dziewczynie ogromny ból. Stąd kolejne akcje charytatywne, takie jak ta, w którą włączył się klub Holiday, przekazując na protezę 100 proc. dochodu z wejściówek na sobotnią imprezę.

Konto zbiórki zasiliła też licytacja vouchera na stolik dla sześciu osób oraz procentową niespodziankę z baru. Za kwotę 1 tys. zł wylicytował ją Michał Urbaniak. Do akcji przystąpiła też restauracja Terminal 67, która tego dnia przekazywała 10 proc. utargu od każdego zamówienia. W obu lokalach ogólnodostępna była również puszka na wolne datki dla Kamili. W ten sposób udało się zebrać 6 tys. 315 zł. Jak zostało już wspominane, suma ta to niewielki zastrzyk finansowy. Szczególnie, że nowa proteza aktualnie kosztuje okrągłe 100 tys. zł.

Potrzeba Kamili jest naprawdę pilna, dlatego do artykułu dołączamy link do portalu zrzutka.pl i apelujemy do wszystkich chojniczan by również wsparli ją finansowo. Każda podarowana złotówka przybliży 24-latkę do poprawy komfortu życia - życia bez bólu. W sobotnią „Night of Heroes" zaangażowali się również reprezentujący, różne zakątki Polski, DJ-e. Wszyscy zagrali non profit.

Za konsolą stanęli: Alex Inc, człowiek orkiestra, którego mash-up'y grane są w klubach na całym świecie. DJ, producent muzyczny, rezydent wrocławskiego klubu Gray, jednego z najlepszych lokali w kraju. Roberto Bedross, DJ specjalizujący się w remixach największych popowych gwiazd. Inspiracją są dla niego utwory m.in. Timbalanda, Nelly Furtado czy 50 Cent. Ostatnio na tapetę coraz częściej bierze też polskich klasyków z lat 80.

Viktor Drzewiecki aka EDDIE D., legenda polskiej sceny klubowej. Pierwsze mistrzostwo Polski zdobył w 2002 roku. Finalista wielu eventów muzycznych, w tym: Heineken Music Thirst, Big DJ Star i Pacha Dj's Contesą. Jacobe, Pochodzi z Poznania. Jego mixy uświetniały wiele festiwali, w tym Senastion White Polska, Global Ghatering, Tiesto Elements Of Life, Pacha Comes to Poznań. Rani De Rush, muzyczną przygodę rozpoczął w 2004 roku rezydując w klubach na Pomorzu. Współpracuje z dj'ami grając na imprezach w całej Polsce. W zeszłym roku zadebiutował jako producent muzyczny. Pierwszą umowę podpisał z Hiszpańską wytwórnią Vamos Music Talents, a „Bright Lights”, króluje na liście najlepiej sprzedających się numerów wytworni.

Wea Ewa, od lat związana jest z muzyką klubową. Współodpowiedzialna jest też za wiele housowych imprez odbywających się w Toruniu. Jej konikiem jest house, deep house i tech house. Dj Elli, rezydent Holiday club&restaurant, specjalista w gatunku muzyka klubowa. Dzięki niezwykłej elastyczności zadowoli najbardziej wymagającego klubowicza. Grała w takich lokalach jak: Arena Klub Kokocko, Grawitacja Chełmno, Metro Club Bydgoszcz czy Geneza Music Club.

Anna Zajkowska

W dniu dzisiejszym Kamila pojawiła się w klubie Holiday, aby podziękować za ten szczególny gest wsparcia.

 1. 3 lutego 2020  23:27   Brawo HOLI SUPER inicjatywa   Alicja

  Brawo HOLI SUPER inicjatywa

  13
  3
 2. 3 lutego 2020  19:40   Brawo, ok incjatywa ok, tak ...   anonim

  Brawo, ok incjatywa ok, tak trzymać

  20
  4