Zaproszenie na wykład

13 grudnia to kolejna rocznica stanu wojennego. Dzień narodowej refleksji i przypomnienia o tym wszystkim czego Polacy w kraju w ostatnich dziesięcioleciach boleśnie doświadczyli.

W listopadzie br Z. Reszkowski odebrał krzyż „Semper Fidelis” przyznany przez Związek "Solidarność Polskich Kombatantów.   |  fot. A. Wiśniewski

Stowarzyszenie Arcana Historii zaprasza na wykład Zbigniewa Reszkowskiego pod tytułem "Stan wojenny w Chojnicach oczami więźnia politycznego - internowanego". Wykład odbędzie się dnia 17 grudnia (piątek godz. 13:00 w sali konferencyjnej Wszechnicy Chojnickiej w Chojnicach, ul. Wysoka 3. Wstęp wolny. W imieniu Stowarzyszenia Arcana Historii serdecznie zapraszam, na wykład ukazujący arcana naszej historii. zobacz_foto.jpg

Marcin Wałdoch
Stowarzyszenie Arcana Historii

wyklad_xxx_lecie_s.jpg

Zapisz

 1. 4 grudnia 2010  12:53   człowiek który potrafi ... (3)   anonim

  człowiek który potrafi gadać w kółko bez sensu że był internowany. przywódca solidarności który dba tylko o siebie. szkoda że nie zadba o swoich kolegów z solidarności !

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 2. 4 grudnia 2010  11:49   Zapraszam: ZOMO-ców, ... (1)   Zbigniew Reszkowski

  Zapraszam: ZOMO-ców, ORMO-wców, SB-ków, TW, KO, Egzekutywę PZPR, Prokuratorów i Sędziów komunistycznych. Młodzież będzie mogła ich zobaczyć i poznać. (Wykład będzie zarejestrowany na kamerze) Pozdrawiam figurant z akcji "Jodła", "Inicjator" i "Aptekarz" 1980/89

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 4 grudnia 2010  11:57   Panie Zbyszku, to tchórze, ...   realista

   Panie Zbyszku, to tchórze, nie przyjdą, ja na ich miejscu wstydziłbym się na ulicy pokazać, a oni chodzą z podniesioną głową i gadają, że musieli tak postępować. To teraz ich trzeba zlać kompletnie.

   0
   0
 3. 4 grudnia 2010  11:41   trzynastka (1)   weteran

  co On moze mówić o stanie wojennym - niech mówi o bezrobotnych, bezdomnych, mafiach, upadłym przemysle w Chojnicach, o obcym kapitale w handlu - hipermarkiety w wmiejscach zakładów, ubostwie chojniczan, głodnych dzieciach.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 4 grudnia 2010  17:24   ---   gość

   a myślisz że czyja to wina UBeków SBków i innych którzy dorobili się na państwowym majątku i byli to starzy działacze PZPR - jeszcze to pamiętamy !!!!

   0
   0
 4. 4 grudnia 2010  09:38   Ten Pan był internowany, ...   były zomowiec

  Ten Pan był internowany, mało? za friko go nie wzięli!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. 4 grudnia 2010  08:55   Czy to jakiś żart? Ten Pan ...   anonim

  Czy to jakiś żart? Ten Pan i wykład?

  0
  0
  Odpowiedz