X Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Love Songs"

W Szkole Podstawowej nr 7 imienia Jana Karnowskiego w Chojnicach odbył się X Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Love Songs" w ramach Tygodnia Języków Obcych. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego.

Na sali zaprezentowali się tancerze i młodzi wykonawcy. Repertuar był niezwykle zróżnicowany.   |  fot. nad.

Uczestnicy konkursu wprowadzili publiczność w romantyczny i niezwykle wyjątkowy nastrój. Pomogła im w tym zdecydowanie pięknie udekorowana sala gimnastyczna. W konkursie udział wzięli uczniowie z 12 szkół podstawowych z powiatu chojnickiego, którzy zaprezentowali niesamowicie zróżnicowany oraz bardzo wymagający repertuar.

Licznie zgromadzona publiczność miała możliwość wysłuchania ponad 20  piosenek takich wykonawców jak: Beyonce, Adele, Shawn Mendes czy Elvis Presley. Imprezę szkolną uświetnił występ Mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich - Aleksandry Siegmiller oraz Bartosza Pozorskiego,

Wyniki konkursu:      

I miejsce:

Julia Kamińska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach. Julia zdobyła serca publiczności oraz jury utworem ‘When we were young’ z repertuaru Adele.

II miejsce:

Laura Czapiewska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku. Laura zachwyciła nas wykonaniem utworu ‘All I want’ z repertuaru Kodaline.

III miejsce:

Roksana Latocha z Zespołu Szkół w Rytlu. Roksana niezwykle profesjonalnie wykonała utwór ‘You are the reason’ z repertuaru Caluma Scotta.

Wyróżnienie otrzymała niesamowicie utalentowana Kornelia Mazur ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojniach, która wykonała utwór ‘Halo’ z repertuaru Beyonce.

Po niezapomnianych przeżyciach muzycznych nadszedł czas na wręczenie nagród oraz pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wprowadzenie nas w niesamowity, walentynkowy nastrój i zapraszamy już za rok na kolejna edycje naszego konkursu. Gratulujemy zwycięzcom!

(nad.)

Zapisz