Wypad do Honolulu

Młodsi wychowankowie świetlicy popołudniowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach tuż przed wakacjami mieli okazję pobyć w Honolulu. Zaprosił ich tam Oddział Powiatowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Chojnicach.

Wiele radości i zadowolenia przyniosła dzieciom wyprawa do Sali Zabaw.   |  fot. nadesłane

Oczywiście nie mamy na myśli Honolulu, stolicy amerykańskiego stanu Hawaje, ale Salę Zabaw dla Dzieci w Lipienicach (Galeria „Brama Pomorza”). Ponad godzinny pobyt w pełnym atrakcji miejscu wyzwolił w dzieciach tyle beztroskiej, radosnej energii, że trudno było opuścić im to wspaniale przystosowane do zabawy miejsce.

Dzieci bardzo dziękują, sponsorom tego nadzwyczajnego przedwakacyjnego wypadu – przedsiębiorcom Galerii „Brama Pomorza” oraz Iwonie Skockiej, prezes zarządu TPD w Chojnicach, która towarzyszyła im podczas zabawy w Honolulu. Specjalne podziękowania składamy także Miejskiemu Zakładowi Komunikacji w Chojnicach za sponsorowany przewóz dzieci na trasie Chojnice – Lipienice.

Wielkie serca dorosłych, chęć niesienia bezinteresownej pomocy przyniosły milusińskim wiele radości, rozrywki, które one wyraziły po prostu uśmiechem i radością beztroskiej zabawy! Dziękujemy!

(SP 3)

fotoreportaz.jpg