Wyjątkowe wybory Miss Pascala – III edycja!

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Chojnic na wyjątkowe wydarzenie! 9 maja rozpoczęła się III edycja konkursu „Miss Pascala”. Od 2016 roku organizujemy w naszej bezpłatnej szkole policealnej dla dorosłych Pascal wybory na najpiękniejszą słuchaczkę.

9 maja ruszyło głosowanie na najpiękniejszą słuchaczkę. Głosować mogą wszyscy – nie tylko nasi słuchacze, ale wszyscy mieszkańcy Chojnic i okolic. Na zdjęciu od lewej: D. Bonkowska, E. Dorawa i K. Gostomczyk, wszystkie panie pochodzą z Chojnic.   |  fot. nad.

To doskonała zabawa dla Państwa oraz dla kandydatek, które zgodziły się zawalczyć o tytuł najpiękniejszej. Panie chętnie zapisują się do Pascala, są zmotywowane do nauki i z przyjemnością biorą udział w zajęciach na kierunkach takich jak: opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej, czy technik masażysta.

Liczymy, że pomożecie Państwo podjąć tę trudną decyzję i wyłonić „Miss Pascala”. Kandydatki do tytułu czekają na głosy od 9 maja. Jesteśmy pewni, że wybór jednej słuchaczki nie będzie łatwy! Dlatego prosimy Państwa o pomoc. Szkoła dla dorosłych działa w 13 miastach w Polsce, a wśród nich są Chojnice. Pascal zaprasza do głosowania wszystkich jej mieszkańców! Z każdego miasta wytypowaliśmy trzy słuchaczki, które biorą udział w walce o tytuł „miss”.

W konkursie startują trzy przesympatyczne panie z Chojnic, które liczą na Państwa wsparcie! Zachęcamy do sprawdzenia, czy na liście nie znajdziecie Państwo znajomej twarzy – koleżanki z podstawówki o zachwycającym spojrzeniu, czy ślicznej sąsiadki. Możecie Państwo oddać głos na jedną z trzech reprezentantek Chojnic lub na panią z innego miasta, której uroda zrobiła na Was największe wrażenie.

Gdzie możecie Państwo obejrzeć nasze wyjątkowe kandydatki? Zdjęcia oraz relacje z wyborów „Miss Pascala” będziemy regularnie zamieszczać na naszym fanpage’u oraz na Instagramie. Zapraszamy do oglądania, jak przebiega konkurs, komentowania i wspierania odważnych pań! Wybory „Miss Pascala” rozpoczęły się 9 maja. Konkurs składa się z trzech etapów. Na każdym z nich możecie Państwo głosować na wybraną kandydatkę. W pierwszym z nich na Państwa wsparcie czeka 39 zdolnych i pięknych słuchaczek Pascala.

Do kolejnego etapu przejdzie zaledwie 1/3 z nich – z Państwa pomocą wyłonimy 1 reprezentantkę z każdego miasta. W drugim głosowaniu będziecie Państwo mogli wyrazić swoje poparcie dla jednej z 13 pięknych pań. Ostatni etap konkursu to zawsze prawdziwa kumulacja emocji! O tytuł „Miss Pascala” zawalczy jedynie 6 kandydatek. Jak będziecie mogli Państwo zagłosować? Zapraszamy do sekretariatu szkoły przy ul. 31 Stycznia 28/2 oraz na naszą stronę https://pascal.edu.pl/miss/

Proponujemy również oddanie głosu przez aplikację mobilną Pascala https://pascal.edu.pl/URL/app.html Uwaga, punkty przyznane w aplikacji liczone są x 3! Zapraszamy do śledzenia naszych fanpage'y oraz kont na Instagramie. Tam będziemy prezentować kandydatki i relacjonować przebieg całego konkursu. Obiecujemy piękne zdjęcia i wiele emocji na każdym etapie III edycji wyborów „Miss Pascala”!

Joanna Marcińczak