Wygrana Chojniczanki na koniec obozu

Dziś na zakończenie obozu przygotowawczego w Cetniewie Chojniczanka rozegrała sparing. Tym razem rywalem zespołu Krzysztofa Brede był trzecioligowy Bałtyk Gdynia (3. miejsce po rundzie jesiennej).

Chojniczanka wygrała dziś z trzecioligowym Bałtykiem 3:2.   |  fot. (olo)

Chojniczanka – Bałtyk Gdynia 3:2 (1:1)

Bramki: Adam Ryczkowski (35), Rafał Grzelak (46), Jakub Bąk (80).

Chojniczanka I połowa: Janukiewicz – Lisowski, Kieruzel, Boczek, Pietruszka, Biskup, Danielewicz, Ryczkowski, Steblecki, Mikołajczak, Zawistowski.

Chojniczanka II połowa: Wiesiołek – Fila, Wołąkiewicz,, Bąk, Dampc, Paprzycki, Górski, Drozdowicz, Grzelak, Podgórski, od 82. min. Korczyc.

Pierwsi gola zdobyli w 19 min. zawodnicy Bałtyku. Przed przerwą wyrównał Adam Ryczkowski, a kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej połowy Chojniczankę na prowadzenie wysunął Rafał Grzelak. Bałtyk wyrównał w 66 min, ale w 80. min. Chojniczanka znów prowadziła po golu Jakuba Bąka. I takim wynikiem, 3:2, zakończyło się to spotkanie.

Warto dodać, że drużynie Bałtyku grał wychowanek Kolejarza Chojnice i były zawodnik Chojniczanki Przemysław Czerwiński, który jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań ponownie został wypożyczony. Przemek asystował przy drugim golu dla Bałtyku.

 Tekst i fot. (olo)

Zapisz

  1. 10 lutego 2018  19:09   ss   Romanek4

    No trochę wymęczone to zwycięstwo,Bałtyk miał duże szanse by to wygrać,liga tuż,tuż,mam nadzieję ,że to "błąd w sztuce" a obrona? Trochę dziurawa

    9
    0
    Odpowiedz