Wicelider pokonany!

W niedzielnym meczu 8 kolejki 1 ligi zawodnicy Red Devils w Zielonej Górze mierzyli się z wiceliderem tabeli – AZS-em UZ Zielona Góra.

Po zaciętym spotkaniu Red Devils pokonał AZS UZ Zielona Góra, dzięki temu umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli!   |  fot. (olo)

AZS UZ Zielona Góra 4:5 (1:3) Red Devils Chojnice

Bramki: Jakub Turowski 14’03”; Kamil Kruszyński 28’44”; Michał Bartnicki 32’20” – Jakub Mączkowski 0’10”, 10’05”, 38’27”; Sebastian Wojciechowski 6’39”, 31’46”.

Żółte kartki: Jakub Turowski 28’37”, Kamil Kruszyński 29’03” – Patryk Kubiszewski 28’43”.

Red Devils: Michał Werner, Artur Czarnowski – Łukasz Sobański, Przemysław Laskowski, Patryk Laskowski, Jakub Mączkowski, Vitaly Kolesnik, Sebastian Wojciechowski, Piotr Wardowski, Dominik Laskowski, Patryk Kubiszewski, Mariusz Kaźmierczak, Jakub Kowalski.

Mecz doskonale rozpoczęli zawodnicy Red Devils, którzy już 10 sekund po pierwszym gwizdku arbitra mogli się cieszyć z prowadzenia po bramce Jakuba Mączkowskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. 6. minut później „Czerwone Diabły” odskoczyły rywalom na dwa trafienia po tym jak piłkę do siatki zielonogórzan wślizgiem skierował Sebastian Wojciechowski.

W 11. minucie po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Jakub Mączkowski, nie dając szans golkiperowi gospodarzy po atomowym uderzeniu pod poprzeczkę. Na trzy trafienia Red Devils gracze AZS-u UZ w pierwszej połowie odpowiedzieli tylko jedną bramką. Michała Wernera pięć minut przed przerwą pokonać zdołał Jakub Turowski. Mimo licznych dogodnych sytuacji podopiecznych trenera Andrzeja Biangi na początku drugiej części spotkania, to gospodarze tego meczu zdobyli bramkę kontaktową.

W 29. minucie na listę strzelców po rzucie wolnym wpisał się Kamil Kruszyński. Trzy minuty później po niesygnalizowanym strzale z prawego skrzydła czwartą bramkę dla Red Devils zdobył Sebastian Wojciechowski, lecz już po chwili zielonogórzanie odpowiedzieli trafieniem Michała Bartnickiego. Półtora minuty przed końcem spotkania przedłużony rzut karny wykorzystał Mączkowski. Równo z końcową syreną gospodarze pokonując Michała Wernera, ustalili wynik na 4:5.

Po meczu w Zielonej Górze chojniczanie utrzymali pierwsze miejsce w ligowej tabeli, powiększając przewagę nad drugim zespołem do trzech punktów. Kolejny mecz ligowy „Czerwone Diabły” rozegrają już w najbliższą niedzielę (26. listopada) o godzinie 18:00 w hali Centrum Park Chojnice.

Patryk Syngierski

1. 20 listopada 2017  23:04   Uszczuplenie? To chyba nie ...   anonim

Uszczuplenie? To chyba nie chodzi o Panią Prezes?

2
    1
  2. 20 listopada 2017  21:42   Oooo (1)   anonim

Czyli jednak jest rozpad zarządu! To mamy nowe wybory !

3
    6
    • 20 listopada 2017  22:23   Nie rozpad   A

Nie rozpad a uszczuplenie. Istotną różnica.

5
      2
  3. 20 listopada 2017  16:05   replay   zoorientowny

Powtarzam jeszcze raz wszystko jest w porzadku...

6
    4
  4. 20 listopada 2017  12:08   gosc z trybun (1)   gosc w czarnej marynarce.

chyba zorientowany nie do konca :) to cos zlego ze ludzie sie interesuja klubem zarzadem i pilkarzami? chcemy wiedziec, bo podobno graja dla nas kibiców, a my jestesmy dla nich. pozdrawiam

6
    6
    • 20 listopada 2017  22:19   Nie do końca tak jest   Kibic

Piłkarze graja dla kibiców, a kibice przechodzą dla piłkarzy i tyle w temacie. Zarząd dba żeby piłkarzom niczego nie brakowało i taką drogą żeby PIŁKARZE dla NAS wygrywali. To chyba nawet dziecko rozumie.

6. 20 listopada 2017  10:50   A co ciebie to obchodzi? nie ...   anonim

A co ciebie to obchodzi? nie masz swoich spraw, ciekawość ciebie zżera?

5
    5
  7. 20 listopada 2017  10:01   O32 (1)   anonim

Brawo Rd! Mam pytanie chodzą słuchy ze zarząd Rd się rozsypal? Czy ktoś coś wie?

6
    5
    • 20 listopada 2017  22:28   Hej   T764

Rozsypaly to Ci się ziemniaki w piwnicy. Brawo CHŁOPAKI. Skrót mecze pokazał że jesteście najlepsi. Brawo bramkarz