Uwaga na zwierzynę leśną!

Spotkanie z dziką zwierzyną zakończyło się wczoraj (17.04.) dla kierowcy osobowego peugeota uszkodzeniem auta. Na szczęście nikt z uczestników ruchu drogowego nie ucierpiał. Do zdarzenia doszło na trasie Czersk – Brusy ok. godz. 21.30.

Interweniowała czerska straż pożarna, która wyciągnęła pojazd z rowu. Na miejscu pojawił się również patrol policji.   |  fot. red.

Z relacji kierowcy wynika, że na prostym odcinku drogi (blisko rogatek Czerska), tuż przed podążającym od strony Brus peugeotem, nagle wyskoczyło z lasu dzikie zwierzę, najprawdopodobniej dzik. Kierujący chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem wykonał gwałtowny ruch kierownicą.

W konsekwencji auto zjechało na przeciwny pas ruchu, a później wpadło do przydrożnego rowu. Kierowca (jechał sam) wyjaśniał po zdarzeniu, że wprawdzie zwierzę udało się ominąć, być może lekko otarło się o przód auta, ale samochodu nie można już było opanować.

(red.)

 1. 18 kwietnia 2019  14:58   Dziki to są dziki heh. Ale ...   anonim

  Dziki to są dziki heh. Ale samochód wygląda jakby się zderzył ze Smokiem z Wawela

  7
  3
 2. 18 kwietnia 2019  13:39   TOC TO SIE WYKLEPIE (1)   anonim

  TOC TO SIE WYKLEPIE

  3
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 18 kwietnia 2019  14:56   Heh heh aparat hiiii dobre. ...   anonim

   Heh heh aparat hiiii dobre. Na szczęście nic się nie stało kierowcy i mam nadzieję, że zwierzakowi też. Kierowcy uważajcie

   3
   0