UKS Ósemka BB Auto Chojnice

Odbył się turniej tenisa stołowego z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Sępólnie Krajeńskim. Na turniej przyjechali zawodnicy z Bydgoszczy, Torunia, Chojnic, Piły, Nakła, Człuchowa oraz lokalni zawodnicy.

II lokatę w turnieju tenisa zajął Michał Brieger.   |  fot. nadesłane

Wyniki zawodników Uks Ósemka BB Auto Chojnice

W kategorii kadetek było 8 zawodniczek Oliwia Wilczek zakończyła swoje zmagania na piątej pozycji. Amatorek było 7, z Chojnic przyjechały Iwona Gadomska i Martyna Pieragowska.

Na czwartym miejscu uplasowała się Iwona Gadomska, Pieragowska wywalczyła piąte miejsce. W kategorii kadetów startował Maksymilian Żychliński, który wywalczył siódme miejsce.

Najwięcej chojniczan zagrało w amatorach, łącznie w tej kategorii było 20 zawodników. Bartosz Żychliński, Jarosław Mikołajewski, Łukasz Wysocki zajęli miejsca w przedziale 13-16. Arkadiusz Domachowski i Maciej Pawlak zajęli miejsca w przedziale 9-12.

Rafał Megger zakończył grę na 7 - 8 miejscu. Michał Brieger uplasował się na zasłużonej drugiej pozycji. Chojniczanie uważają turniej jako miły, końcowy akcent tegorocznej majówki.