Trzymiesięczny areszt dla sprawców zabójstwa

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Chojnic, którzy są podejrzani o zabójstwo 40 - letniego mieszkańca gminy Chojnice. W miniony piątek po południu sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec tych mężczyzn trzymiesięczny areszt.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.   |  fot. KPP

 minionym tygodniu w środę wieczorem policjanci zostali poinformowani, że w jednym z opuszczonych budynków na terenie Chojnic leży zakrwawiony mężczyzna. Mundurowi pojechali we wskazane miejsce. Po wejściu do pomieszczenia na podłodze leżały zwłoki mężczyzny z licznymi obrażeniami na ciele. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Śledczy przeprowadzili oględziny pomieszczenia, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady kryminalistyczne. Na polecenie prokuratora ciało 40 - letniego mężczyzny zostało przekazane do badań sekcyjnych. Śledczy bardzo intensywnie pracowali nad sprawą. Przesłuchiwali świadków i zbierali informacje, aby wyjaśnić wszelkie okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.

W związku ze zdarzeniem w ciągu kilku godzin policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 48 - lat, którzy jak ustalili policjanci, spożywali razem z ofiarą oraz innymi osobami alkohol. Podczas imprezy doszło do kłótni pomiędzy mężczyznami, co ostatecznie zakończyło się brutalnym pobiciem 40 - latka. Zebrany przez policjantów w sprawie obszerny materiał dowodowy i wstępne wyniki sekcji zwłok dały podstawy do przedstawienia mężczyznom zarzutów zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

W piątek po południu podejrzani zostali przesłuchani przez prokuratora, który wystąpił do sądu, o zastosowanie wobec chojniczan tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt.

KPP

Zapisz

 1. 30 maja 2019  10:10   Wypad ze spoleczenstwa (2)   Cycu

  Miałem okazję poznać Ireneusza K..który w końcu ukradł mi portfel.. dzisiaj z radością patrze na to ze zgnije w więzieniu.. był złodziejem i bił bezbronne osoby..A co do Pana Artura P to kolejny bandzior..powinien już trafić za kraty w styczniu za napad na mojego kolegę.. modlę się o to by sąd był surowy i skazał ich na dożywocie..bo te osobniki nie nadają się do życia wśród społeczeństwa.. nie pozdrawiam rzecz jasna osadzonych

  7
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 31 maja 2019  22:32   Takich zwyrodnialwów ...   anonim

   Takich zwyrodnialwów będziemy utrzymywać z naszych podatków . Artur przynajmniej będzie miał dach nad głową i taka menda społeczna nie musi o nic się martwić wicht i opierunek ma za darmo

   2
   0
  • 30 maja 2019  10:19   podzielam wypowiedz!!!   aga

   podzielam wypowiedz!!!

   3
   0
 2. 29 maja 2019  12:44   Mocne   Lili

  Artur "Wampir" nie tak dawno opuścił po 7 latach więzienie o współudział w zabójstwie i ponownie wraca BRAVO Dożywocie to mało, codziennie powinna być chłosta a teraz Państwo takich zwyrodnialców musi utrzymywać. Miejmy nadzieje że sami sobie pomogą w opuszczeniu więzienia.

  8
  0
  Odpowiedz
 3. 28 maja 2019  19:03   zwyrodnialec ...   aga

  zwyrodnialec "Kontek" niespełna 3 miesiace temu przyczynił sie do smierci mojego brata ...karma wraca!

  14
  1
  Odpowiedz
 4. 27 maja 2019  22:57   Syn sprawcy okrutnego pobicia psa młotkiem (3)   Sąsiad z zielonej

     Jeden ze sprawców tego mordu to syn zwyrodniałego ojca który niedawno otłukł młotkiem psa.To właśnie ten człowiek zaszczół w swoim synu zło które wpajał mu całe życie.Uczył go najgorszych żeczy które powstają tylko w filmowych scenariuszach horrorów. Sam Eugeniusz chodzi dziś wolny i knuje następną okrutną zbrodnie o której pewnie niebawem przeczytamy w gazetach.Strach otworzyć drzwi tym bardziej ze ma sie kogoś takiego za ścianą.

  24
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 29 maja 2019  12:53   pp   pp

   Młody lubi chłopców to da rade, wraca do raju.

   3
   1
  • 28 maja 2019  15:07   Ten zwyrol od psa   Ancymon

   To zwyczajna parowa,***** i frajer. Znajomy mial go pod cela. Teraz sie wywinal, a czekali juz na szmate. Szykowali mu miejsce do szamania w kiblu.

   5
   2
  • 27 maja 2019  22:59   Jaki strach ? To zwykły ...   96

   Jaki strach ? To zwykły liść i frajer, którego nie można tak łatwo niestety spotkać sle doczeka sie :)

   12
   1