Trzy punkty na koncie Chojniczanki

W Pruszkowie w meczu 22 kolejki drugiej ligi miejscowy Znicz zmierzył się dziś z Chojniczanką. Gospodarze przed spotkaniem z dorobkiem 17 punktów zajmowali 17 lokatę, a więc już w strefie spadkowej. Goście przeciwnie - byli na trzecim miejscu tabeli.

Powody do zadowolenia mieli zawodnicy Chojniczanki, którzy wygrali kolejny mecz z rzędu, tym razem na wyjeździe.   |  fot. ilustracyjne

ZNICZ - CHOJNICZANKA 0:2 (0:1)

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Grolik, Klabnik, Sacharuk, Ziętarski, Czajkowski (46 Kona), Ryczkowski (78 Olaf Nowak), Mikołajczak, (78 Golański), Klichowicz, Skrzypczak (73 Pląskowski).

Bramki: 0:1 Skrzypczak 12, 0:2 Ryczkowski 69 (karny)

Żółte kartki: Grudziński (Znicz).

Do przerwy Chojniczanka prowadziła ze Zniczem Pruszków 1:0. Jedynego w tej części spotkania gola w 12 minucie zdobył Skrzypczak. Na 2:0 goście podwyższyli po rzucie karnym. Po faulu za zawodniku Chojniczanki pewnym egzekutorem jedenastki był w 69 minucie Ryczkowski. Mimo doliczonego czasu gry wynik nie uległ zmianie, a dzięki wygranej Chojniczanka umocniła swoją pozycję w tabeli.