„The Evergreen” w Hard Rock Cafe

Serwis Muzzo.pl przy współpracy z Hard Rock Cafe Kraków oraz firmą płytową Earthworm Records ogłosił konkurs, którego zwycięzca otrzyma szansę nagrania płyty w profesjonalnym studiu muzycznym.

Wokalista Irek Stanisławski (The Evergreen) na koncercie w Hard Rock Cafe.

Wcześniej uczestnicy będą mogli zaprezentować się na scenie krakowskiego klubu. Aby wziąć udział w tych eliminacjach, należało założyć profil na Muzzo.pl, wrzucić na niego utwory audio lub wideo oraz podać swoje dane kontaktowe. Z napływających zgłoszeń jury wybierze 10 najlepszych jego zdaniem wykonawców. Każdy z nich będzie miał możliwość zagrania akustycznego koncertu na scenie Hard Rock Cafe Kraków. W trzecim półfinale wystąpił chojnicki „The Evergreen”. Koncert odbył się 31 marca. Tak powiedzieli o sobie dla muzzo.pl: „"Preferujemy łączenie tego, co dla zatwardziałych konserwatywnych słuchaczy jest niewyobrażalne - oldschoolowych treści ze świeżością naszych czasów." Jest już relacja z występu na muzyka.interia.pl.

Pochodzący z Chojnic zespół The Evergreen zaprezentował się wczoraj, 31 marca, w krakowskim Hard Rocku. By pojawić się na scenie klubu należącego do legendarnej sieci Hard Rock Cafe zespół The Evergreen przebył prawie 600 kilometrów. Mimo iż na swoim koncie ma występ w półfinale Coke Live Fresh Noise 2010 i finale Vena Music Festival 2010, udział w konkursie organizowanym przez serwis Muzzo.pl bardzo sobie ceni.- Dla nas występ w Krakowie, w Hard Rock Cafe, to jest wielkie osiągnięcie, zwłaszcza, że zostaliśmy wyselekcjonowani z ponad 200 kapel. To już jest dla nas sukces - mówił w rozmowie z INTERIA.PL wokalista i współzałożyciel The Evergreen, Irek Stanisławski.

- Wiemy, że jest tutaj nagroda, że można wygrać czas w studiu nagrań, ale dla nas, ten etap, w którym możemy zaprezentować akustycznie swoją twórczość już jest dużym wydarzeniem - tłumaczył Irek. Grupa ma spore przetarcie w występach akustycznych, panowie grali na ulicach Amsterdamu, Rotterdamu, Pragi i Londynu, do czwartkowego koncertu przygotowali się jednak specjalnie. - Musieliśmy się znowu odnaleźć w świecie akustycznym, bez perkusji. Trzeba było "przełożyć" numery na bas, dwie gitary i wokal, wiec było to wyzwanie - opowiadał Irek. - Przypomina to granie uliczne, wróciliśmy więc do pracy u podstaw - żartował drugi współzałożyciel grupy, gitarzysta Michał Erward. (…) Publiczność wysłuchała akustycznych wersji starszych piosenek śpiewanych po angielsku oraz nowych, polskich utworów. Nie zabrakło także pierwszego singla The Evergreen, utworu "Blind".

(je)

 1. 3 kwietnia 2011  01:41   Wow   adam

  Zagrac w Hard Rocku...Szacun

  0
  0
 2. 2 kwietnia 2011  22:55     anonim

  http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/rock/news/the-evergreen-material-na-plyte-juz-jest,1618730

  0
  0
 3. 2 kwietnia 2011  19:14   dds   anonim

  Razem z moją córką Dominiką trzymamy za Was kciuki i myślimy że na pewno wygracie

  0
  0