Teraz w Chojniczance mogą grać … panie

W Chojniczance powstała drużyna… kobiet. Przez najbliższe miesiące panie będą ćwiczyć, by w sierpniu wystartować w rozgrywkach.

Irmina Kaproń - Ollik została pierwszą trenerką drużyny kobiet.   |  fot. mkschojniczanka.pl

Trenerką drużyny została pomysłodawczyni stworzenia ekipy kobiet Irmina Kaproń-Ollik, która kilka dni temu pożegnała się z Red Devils, gdyż w ostatnich latach często występowała właśnie w hali. – W Chojnicach jest bardzo dużo dziewczyn, które grają w piłkę, ale nikt nie dawał im wcześniej szansy pokazania i wypromowania się na trawiastym podłożu. Wiele z nich jeździ z dala od Chojnic, by grać w piłkę. Chcemy umożliwić im grę u nas w mieście i reprezentowanie barw Chojniczanki.

- Kobieca piłka rozwija się w Polsce w bardzo szybkim tempie, stąd my, jako Chojniczanka, chcemy dać wszystkim tym dziewczynom szansę na pokazanie swoich umiejętności w profesjonalnej lidze. Choć grę w rozgrywkach ligowych rozpoczniemy dopiero pod koniec sierpnia, to w najbliższych miesiącach ruszymy z treningami i z pewnością będziemy brać także udział w turniejach i meczach sparingowych – mówi na oficjalnej stornie klubu Irmina Kaproń-Ollik.

Treningi rozpoczną się w nowym roku. Kontakt do trenerki Irminy Kaproń pod numerem telefonu: 792 120 208.

(olo)

Zapisz

 1. 6 grudnia 2017  22:58   Rd chyba jest w szoku! Brawo ... (2)   anonim

  Rd chyba jest w szoku! Brawo Irmina tam umierałas a teraz do przodu po mistrzostwo.... !!!

  8
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 2. 6 grudnia 2017  22:37   Tak trzymac!!!   Jery

  Brawo jestem za. Ciekawe jak z frekwencja na trybunach podczas meczow. Podejrzewam ze jak będą wyniki a piłkarki tak ladne i zgrabne jak trenerka to będą komplety. Kto sponsorem? Powodzenia.

  7
  0
  Odpowiedz
 3. 6 grudnia 2017  17:22   Teraz w Chojniczance mogą grać … panie (1)   ANKA

  brawo i powodzenia w meczach towarzyskich jak i o mistrzostwo widac ze klub CHOJNICZANKI sie rozwija a radni z PCHS jak BRUNKA czy OSSOWICKA stale na CHOJNICZANCE wisza i cos widza

  9
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 7 grudnia 2017  07:59   kasa   jons

   kasa misiu, kasa.....

   0
   0
 4. 6 grudnia 2017  17:09   No to mamy wydarzenie roku! ...   anonim

  No to mamy wydarzenie roku! Super! Życzę powodzenia Panu Irminie! Doświadczenie,pasja i ambicja!!! Wszystko idzie ku najlepszemu. Z takim klubem bedzie szybko awans do drugiej ligi po tem do pierwszej i gra o mistrzostwo! W końcu trafiła Pani do odpowiedniego miejsca.... Klub Chojniczanki może być z siebie dumny że dał Pani szansę dalszego i lepszego rozwoju. Gratulacje.

  16
  0
  Odpowiedz
 5. 6 grudnia 2017  16:37   Brawo ! Wspaniały ...   anonim

  Brawo ! Wspaniały pomysł!!!! Wspaniała drużyna!!!!

  15
  0
  Odpowiedz