Tenisiści w Gniewie

21 czerwca tenisiści UKS „Ósemki” BB AUTO Chojnice wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego w Gniewie. Zawody odbyły się na Hali Widowiskowo - Sportowej.

Na zdjęciu Michał Brieger.   |  fot. nadesłane

Zawodnicy rywalizowali w czternastu kategoriach. Chojniczanie wzięli udział w trzech : Kadet, Juniorka, Senior. Maksymilian Żychliński w kategorii kadet zajął czwarte miejsce. W kategorii Juniorka było 9 zawodniczek – Martyna Pieragowska uplasowała się na miejscu 4.

W Seniorach Michał Brieger zajął 1 miejsce, a Krzysztof Pieragowski  zakończył rywalizację na 3 pozycji, Mateusz Żychliński zajął czwarte miejsce- do zawodów w tej kategorii zgłoszonych było 16 zawodników.

Nagrody otrzymywali zawodnicy kończący rywalizację na miejscach 1-6. Organizacją turnieju zajęły się lokalne kluby tenisa stołowego: GOS Gniew, UKS „Tenisista” Rudno.