Tenisiści Ósemki grali w Elblągu i Inowrocławiu

Zawodnicy UKS Ósemka/BB/Auto/Nw House wystąpili na turniejach tenisa stołowego w Elblągu i Inowrocławiu. W Elblągu reprezentanci Ósemki Michał Brieger, Maksymilian Żychliński, Albert Raith, Wojciech Glaner grali o puchar prezydenta miasta Elbląga.

Zawodnicy UKS Ósemka na turnieju w Elblągu.   |  fot. nad.

W kategorii junior do lat 18 - 3 miejsce zajął Wojciech Glaner, a 4 miejsce Albert Raith.

W kategorii senior 19-39 lat 3 miejsce zajął Michał Brieger, 5 miejsce Maksymilian Żychliński.

W kategorii weteran powyżej lat 40 - 3 miejsce zajął inny chojniczanin Sławomir Januszewski.

W kategorii open Januszewski uplasował się na pozycji 9-12, Brieger i Żychliński w przedziale 13-16.

Na turnieju w Inowrocławiu Michał Brieger zajął miejsce 7, Piotr Mojka 9-10, Maksymilian Żychliński 33-37.