Talenty na szkolnej scenie

17 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach swój wielki dzień prezentacji mieli uczniowie, którzy na szkolnej scenie zdecydowali się przedstawić swoje talenty, uzdolnienia, zainteresowania i hobby.

Szkolny występ talentów dostarczył wielu miłych wrażeń widowni oraz samym uczestnikom.   |  fot. (nad.)

 Dopingowali im - dyrekcja szkoły, nauczyciele, wychowawcy i wdzięczna za pokazy żywiołowa uczniowska widownia. Dla nauczycieli j. polskiego była to też okazja wręczenia dyplomów, okolicznościowych medali licznej grupie uczniów, którzy w tym roku szkolnym wystartowali w szkolnym konkursie mitologicznym, potyczkach ortograficznych, czytelniczych organizowanych dla klas IV – VI.

To oni na scenie odebrali zasłużone laury i wielkie gratulacje za osiągnięte wyniki w sztuce poprawnego pisania i poznawania coraz to nowego kanonu literatury. Po nich scenę we władanie objęli nadzwyczajni, niezrównani, wielkiej miary artyści z klas IV – VI i I – III. Każdy zaprezentował się w doskonałym stylu i z wielką pasją, pokazał czym się interesuje, na co poświęca swój wolny czas.

Dzięki uczniom z talentem widownia miała sposobność oklaskiwania tańców towarzyskich, rytmicznych nowoczesnych układów, popisów wokalnych, recytatorskich, lektorskich, teatralnych, gimnastycznych i sprawnościowych. Ogromny przekrój  zaprezentowanych pokazów potwierdził, że  sposobów wyrażania swego wnętrza dzieci znajdują bardzo wiele, robią to z wielką gracją, zapałem toteż nic dziwnego, ze szkolne prezentacje „Mam talent!” należą do bardzo lubianych wydarzeń szkolnych.

Dla każdego wykonawcy otrzymany tego dnia dyplom był potwierdzeniem, że jest na dobrej drodze rozwijania swoich predyspozycji, wiele jest w stanie dać innym, w swojej pasji jest niepowtarzalny, godny wyróżnienia i najważniejsze, dzieli się talentem,  dając z siebie wiele pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy wszystkim szkolnym Talentom za wspaniały artystyczny dzień w szkole. Brawo!

Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Nad przygotowaniem prezentacji „Mam talent” w szkole czuwa zawsze liczna grupa opiekunów – w tym roku byli to: Hanna Kiedrowicz, Katarzyna Stańko, Katarzyna Węckowska, Luiza Chomicz, Lucyna Januszewska, Weronika Rapir, Andrzej Schulz, Ewa Leszczyńska. Im także dziękujemy za zapał, serce, zaangażowanie w przygotowanie uczniowskich pokazów.

(SP3)

Zapisz