Tablice manipulacyjne budzą ciekawość i rozwijają

Wybierając zabawki dla naszych dzieci kierujemy się dwiema podstawowymi zasadami. Pierwszą, która mówi, że zabawki muszą być bezpieczne dla najmłodszych oraz drugą, która z kolei zwraca szczególną uwagę na to, aby zabawki jednocześnie czegoś uczyły.

Każdy maluch poznaje otaczający go dookoła świat na własną rękę, obserwując, dotykając i wprawiając w ruch przedmioty codziennego użytku. Mając to na uwadze powstały tablice manipulacyjne, zwane inaczej tablicami sensorycznymi lub tablicami aktywności.   |  fot. pexels.com

 Przykładem takiej mądrej zabawki są tablice manipulacyjne, czyli zabawki idealne dla dzieci ciekawych świata. Są też świetnym pomysłem na prezent, kiedy nie wiemy co kupić. Ten rodzaj zabawek wspiera rozwój i sprawia wiele radości. Ze względu na mnogość elementów wcale się nie nudzi, więc służy dłużej, niż tylko parę chwil po rozpakowaniu prezentu. Wzbudza stałe zainteresowanie za sprawą, zgromadzonych w jednym miejscu przedmiotów codziennego użytku. Maluszek może swobodnie odkrywać świat bez ruszania się z miejsca.

Rozwijające zabawki dla dzieci, które wcale się nie nudzą

O nasze dzieci dbamy zawsze z należytą starannością. Zwracamy szczególną uwagę na to, co jedzą, ile śpią oraz czy są zdrowe. Równie dużo uwagi powinniśmy przykładać do tego, czym się bawią na co dzień. Dobrej jakości zabawki marki Woobiboo zapewnią bezpieczną i stymulującą zabawę na każdym etapie rozwoju. Ich priorytetem jest bezpieczeństwo i dobro maluchów. Oferują szeroki wybór zabawek o różnych funkcjonalnościach, w ciekawych kolorach oraz przeróżnych wzorach.

Tablice manipulacyjne dla dzieci

Dużą popularnością cieszą się aktualnie tablice manipulacyjne dla dzieci dostępne na stronie https://woobiboo.com/kategoria-produktu/tablice-manipulacyjne/. Łączą w sobie dwa najważniejsze elementy: zabawę i naukę. Właśnie dlatego zdobyły taką popularność zarówno wśród rodziców, jak również małych użytkowników. Charakteryzuje je bardzo dobra jakość wykonania, pomysłowość i niekończące się możliwości rozwoju. Zabawki wykonane są z drewna wysokiej jakości z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tablice manipulacyjne są także doskonałym pomysłem na prezent, który poprzez zabawę będzie rozwijał wiele umiejętności. Pobudzają wyobraźnie i wyzwalają kreatywność.

Dla każdego coś innego, czyli jaką tablicę wybrać?

Tablice manipulacyjne warto dopasować do potrzeb i wieku naszego dziecka. Występują one w opcji wiszącej i stojącej. Ciekawym rozwiązaniem są także tablice mini, które możemy ze sobą zabrać na wakacje. Tablice manipulacyjne mogą być spersonalizowane i opatrzone imieniem dziecka. Za sprawą różnych elementów przyczepionych do tablicy zapewniają zrównoważoną stymulację, tak bardzo potrzebną w pierwszych latach życia. Majsterkowanie i dobra zabawa będzie towarzyszyła maluchowi przez bardzo długi czas za sprawą suwaków, kółek, zasuwek, lusterek, czy zębatek różnej wielkości.

(mat. zewnętrzny)