Szukamy kobiety ze zdjęcia- rozpoznajesz ją powiadom o tym policjantów

Policjanci z Chojnic prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem przy użyciu karty płatniczej. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety, która za pomocą przywłaszczonej karty płaciła kartą zbliżeniowo.

Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości kobiety proszone są o kontakt z Policją.   |  fot. KPP

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzeń doszło 11 października 2019 roku w różnych punktach handlowych na terenie Chojnic. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety, która za pomocą przywłaszczonej karty płacił zbliżeniowo za zakupiony towar. Podejrzewana o popełnienie tego przestępstwa kobieta została zarejestrowana przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanej, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Chojnicach pod nr /52/ 395-61-05 czynnym przez całą dobę lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /52/ 395-61-65.(od pn-pt w godz. 8:00-14:00) bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:  kppchojnice@pomorska.policja.gov.pl

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

KPP

Zapisz