"Stawiamy na jakość, nie ilość..."

Artur Grodziski ma 27 lat, żonę Annę i syna Aleksandra. Od stycznia 2011 roku działa w Ruchu Poparcia Palikota. Jest koordynatorem na powiat chojnicki oraz człuchowski. Można z nim kontaktować się na adres email: rpp.chojnice@gmail.com

Artur Grodziski na chojnickim Rynku.   |  fot. (je)

Co spowodowało, że zaangażował się Pan w działalność polityczną?

- Od dawna myślałem, żeby zrobić coś dla miasta, dla ludzi. Zaczęło się od wskazówek, które jako uczeń II LO dostałem od p.Aleksandra Mrówczyńskiego. Mój udział w ubiegłorocznych wyborach samorządowych to była próba sprawdzenia się. Sam start w nich miał niezbyt wiele wspólnego z polityką. Uczę się postrzegać niektóre rzeczy w sposób racjonalny, obiektywny.

Dlaczego za miejsce realizacji swych pomysłów wybrał Pan Ruch Palikota?

- Przyciągnęła mnie osobowość Janusza Palikota. Mam charakter trochę podobny do niego. Też lubię happeningi. Te robione przez Palikota, miały za cel zainteresować problemem. Jest konkretny, wie czego chce, co zamierza osiągnąć. Przedstawione przez niego postulaty programowe są bardzo celne. „Zasada milczącej zgody”, zamiast stosu zaświadczeń jest świetnym pomysłem, podatek liniowy 3x18 bardzo prosty i pozwalający konkurować z innymi krajami gospodarczo. Akceptuję także te punkty, które dotyczą spraw światopoglądowych.

Jaka jest dziś sytuacja Ruchu w powiecie chojnickim?

- Mamy na razie jedno koło w mieście Chojnice. Stawiamy na jakość, nie ilość. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby zrzeszać osoby, które będą chciały coś zrobić, a nie tylko należeć. Aktualnie RPP ma w powiecie chojnickim 8 aktywnych członków.

Plany działania na najbliższe miesiące?

 - W sobotę 7 maja przyjeżdża do Chojnic kilkudziesięciu kolegów z Ruchu z Trójmiasta i Słupska. Około 10.30 – 11.00 będziemy wspólnie spacerować po Starym Rynku i okolicznych uliczkach. Zamierzamy rozdawać ulotki, zachęcać do wstąpienia do Stowarzyszenia. Przy okazji pokażemy się chojniczanom, przypomnimy o nas. 7 mają, być może dojdzie do meczu piłki nożnej na jednym z Orlików pomiędzy naszą drużyną, a działaczami pewnej partii prawicowej. Chcielibyśmy także, aby nasz działacz znalazł się w składzie Komisji, która wkrótce RM Chojnic ma wybrać do prac na strategią rozwoju miasta.

Czy zamierzacie zaprosić do Chojnic Janusza Palikota?

- Początkowo planowaliśmy gościć go w kwietniu br. Doszliśmy jednak do wniosku, że lepszym momentem na jego wizytę byłaby kampania wyborcza do parlamentu. Jest już ustalony termin przyjazdu do Chojnic Janusza Palikota. To 3 lipiec, godzina 19.00. Miejsce jeszcze nie jest uzgodnione. Chciałbym, aby to była sala widowiskowa Chojnickiego Domu Kultury. Być może też wtedy przedstawimy naszych kandydatów do Sejmu.

Niedawno w naszym mieście dyskutowano na temat zaangażowania się Urzędu Miasta w organizację Drogi Krzyżowej, częściowo sfinansowanie okolicznościowego wydawnictwa. Jak Pan skomentowałby tę sytuację?

- To jest trochę dziwne, że miasto wykłada pieniądze na wydanie tych książeczek z naszych podatków. Należy pamiętać, że nie wszyscy chojniczanie są wierzący i katolikami, upatrywałbym bardziej możliwość finansowania nakładów z rąk sponsorów i darowizn. Patrzę na to z tej strony. Wydaje mi się, że Kościół wszedł w relację z władzą zbyt głęboko. Gdybym był radnym, zgłosiłbym wniosek o wycofanie udziału finansowego miasta z oprawy Drogi Krzyżowej.

rozmawiał (je)

Zapisz

 1. 23 października 2013  22:26   Poglądy   Jan

  Czy w przypadku ugrupowania Palikota można mówić o jakichkolwiek jednoznacznych poglądach ?? Nie ten ruch to grupa karierowiczów.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. 4 maja 2011  12:25   To tylko półśrodki (1)   uosho

  Palikot ma parę dobrych pomysłów, ale taki np. podatek dochodowy należy ZLIKWIDOWAĆ zamiast bawić się w procenty. Poza tym uważam, że został specjalnie wypuszczony przez PO, żeby odebrać trochę elektoratu Korwinowi, którego "salon" wyjątkowo się w tym roku boi.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 5 maja 2011  09:41   Juz moze nawet nie chodzi o ...   p.w.

   Juz moze nawet nie chodzi o Korwina. Tylko lachmyty z PO i PiS wiedzac, ze traca w sondazach z wiadomych przyczyn powolali partie Palikota oraz PJN. Prosze zauwazyc, ze w sonadazach pojawiaja sie tylko PO, PiS, SLD, PSL, RPP, PJN , a Korwina jak nie ma tak nie bylo, mimo tego, ze zajac 4 miejsce w zeszlorocznych wyborach prezydenckich.

   0
   0
 3. 3 maja 2011  23:23   Happening   zibi55

  Palikot pokazal co mozna jeszcze bardziej sknocic,bo komisja nic nie poprawila tylko jeszcze lepiej zakrecila dzis sie czeka na rejestracje dluzej jak przed paliknotem

  0
  0
  Odpowiedz
 4. 3 maja 2011  23:08   aAAA   aAA

  Do tego ostatniego pytania.............MOŻE MAM DAC NA RUCH POPARCIA PALIKOTA CO??? ON MA TYLE PIENIĘDZY TO NIECH TROSZKĘ WYŁOŻY NIE UCIERPI NA TYM JEGO MAJĄTEK...

  0
  0
  Odpowiedz
 5. 3 maja 2011  21:49   na drugim zdjęciu p. Artur ...   anonim

  na drugim zdjęciu p. Artur ma oczy szatana

  0
  0
  Odpowiedz
 6. 3 maja 2011  20:36   Palikot pokazal co potrafi w komisji "Przyjazne Panstwo"   anonim

  pokazal - g.wno!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. 3 maja 2011  20:02   Głosuję na Palikota! (3)   wkurzony

  Jeśli nie chcecie starosty deklamującego w kościele na mszy, w obecności wojewody, burmistrza, wójtów i posłów, m.in. "Módlmy się za władze i mieszkańców województwa pomorskiego oraz naszego miasta i powiatu, aby dobro naszej małej Ojczyzny i pomyślność obywateli była wspierana Bożą pomocą i matczynym wstawiennictwem Maryi." - głosujcie na kandydatów z Ruchu Palikota!!!

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 5 maja 2011  09:38   Nie wiedzialem, ze ksieza czy ...   p.w.

   Nie wiedzialem, ze ksieza czy tez reprezentanci Kosciola Katolickiego zasiadaja w lamach sejmowych. Wiec jesli nie to jaki maja wplyw na dokonywane decyzje? A moze lewakom chodzi o to zeby wogole Kosciol Katolicki sie nie wypowiadal? Jak kazdy w tym demokratycznym kraju obywatel ksiadz ma rowniez wolonosc wyrazania opinii tym bardziej, ze reprezentuje wartosci etyczne oraz moralne dzieki ktorym ludzie sie dzisiaj nie morduja. Wladza swiecka jest i bedzie, lecz Kosciol Katolicki ma prawo i powinien wypowiadac sie w kwestiach ktore zagrazaja porzadkowi moralnemu. To co na zachodzie dzisiaj sie robi to jest antymoralnosc. Panstwo powinno zajmowac sie bezpieczenstwem, obywatele gospodarka. Nie panstwo bedzie mi mowic kogo mam tolerowac a kogo nie. A oto i ciekawa wypowiedz S. Michalkiewicza, genialnego feletionisty, ktorego nazwiska nie znajdziemy w glownych tytulach prasowych, z tych samych powodow co JKM. http://www.youtube.com/watch?v=pm-rKvj5VZw Wolnosc Wlasnosc Sprawiedliwosc Kongres Nowej Prawicy

   0
   0
  • 3 maja 2011  21:13   Czy rozdział kościoła od ...   wkurzony

   Czy rozdział kościoła od państwa to zbyt duże wymagania? Czy neutralność światopoglądowa publicznej władzy, to w Polsce abstrakcja? A potem dziwimy się, że młodzież emigruje i nie chce wracać do ojczyzny, która staje się kolonią Watykanu.

   0
   0
  • 3 maja 2011  20:14   Kolejny antychryst, teraz ...   p.w.

   Kolejny antychryst, teraz widzę czym na prawdę sugerują się zwolennicy reprezentanta czerwonej hołoty p. Palikota. Z pewnością poglądy głoszone przez waszego guru, ziszczą pokój na ziemi polskiej oraz zapewnią jej obywatelom dostatek. To już w kościele nie można się modlić? Wstyd i hańba. Lecz pamiętajcie kto mieczem wojuje od miecza ginie. Nie od dzisiaj walczy się z religią oraz kościołem. Przyjdzie czas, że ktoś wam spuści niezły łomot.

   0
   0
 8. 3 maja 2011  18:59     anonim

  http://www.youtube.com/watch?v=O887lWhGYCs

  0
  0
  Odpowiedz
 9. 3 maja 2011  18:33   paliknoty!   mila

  człowieku zastanów się ! jaka ilość , jaka jakość!! chyba jesteś chory! albo nie jesteś Polakiem ....nie życzymy ci powodzenia... spadaj

  0
  0
  Odpowiedz
 10. 3 maja 2011  17:26   do P.W.   gość

  Panie p.w , jeżeli ukrywa się pod nickiem zamiast odsłonić twarz gratulacje!! I tak nie głosowałem na pana w Wyborach i dziekuje ze teraz pan mnie w tym utwierdza!!!! "precz" to z panem!!! Powodzenia panie Arturze!!

  0
  0
  Odpowiedz
 11. 3 maja 2011  14:15   test (1)   anonim

  Jeżeli czytasz ten tekst i sądzisz że w Polsce rządzi prawica ...JESTEŚ IDIOTĄ ... Gratuluje !!!

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 3 maja 2011  14:21   odpowiedz   gość

   Sugeruję się tylko bzdurnymi komentarzami!!!poniżej...

   0
   0
 12. 3 maja 2011  14:13   WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE (2)   S

  w Polsce nie ma prawicy !!! została zarżnięta podczas "Nocnej Zmiany"

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 3 maja 2011  16:11   poprawny link: ...   p.w.

   poprawny link: http://www.youtube.com/watch?v=O887lWhGYCs

   0
   0
  • 3 maja 2011  16:09   Jest   p.w.

   W Polsce jest prawica, tylko o niej nie można zbyt głośno mówić. Kongres Nowej Prawicy miał miejsce 16 kwietnia w sali kongresowej. Uczestniczyło w nim ponad 2000 ludzi, po czym wyruszyli na marsz przez centrum stolicy. Media, a w szczególności najbardziej obiektywna oraz profesjonalna stacja TVN24 nie zdołała zauważyć owego wydarzenia. Tylko Smoleńsk, mgła, kibice, euro 2012 na które łożymy kosztem zadłużania przyszłych pokoleń etc. O czymś to chyba świadczy? Jest jak za komuny! Cenzura wciąż działa, i albo się ockniecie, albo czerwona hołota wyniszczy was oraz ten kraj do końca. Precz z PO, PIS, SLD, PSL, PJN, RPP. Wolność Własność Sprawiedliwość! Kongres Nowej Prawicy - http://www.youtube.com/results?search_type=videos

   0
   0
 13. 3 maja 2011  14:07   Wiem!!   gość

  Może dla tego właśnie, że zrozumiał jacy ci panowie są w rzeczywistości ? Jak ta cała chora prawica!!! Ja tam popieram działalność Rpp i cieszę się że są w Chojnicach, może coś zmienią? Poza tym ... ale z was maruderzy...

  0
  0
  Odpowiedz
 14. 3 maja 2011  14:06   socjalizm = niewolnictwo   anonim

  socjalizm = niewolnictwo

  0
  0
  Odpowiedz
 15. 3 maja 2011  14:05   Palikot startował z partii ...   anonim

  Palikot startował z partii która głosiła wolnorynkowość i liberalizm a teraz pogłębia utopijny socjalizm

  0
  0
  Odpowiedz
 16. 3 maja 2011  14:00   ppp (1)   nicki

  Pan Grodziski to bezwstydny człowiek. Do wyborów idzie z mocnymi katolikami jak Mielke, Hapka czy Pawlicki a teraz zakłada organizację,której jednym z celów jest walka z kościołem. Boże dlaczego nie grzmisz?

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 4 maja 2011  15:39   mocni katolicy ? chyba na ...   anonim

   mocni katolicy ? chyba na obrazku tacy sami jak ich człowiek u Palikota. Totalna hipokryzja!!!!

   0
   0
 17. 3 maja 2011  12:50   Janusz Palikot   anonim

  powinien zostać premierem Polski, a jego partia powinna zająć 65% miejsc w Sejmie i Senacie żeby wreszcie zająć się obecną bandą złodziei siedzących przy korycie i knujących z czarnymi, co by tu jeszcze zaj...ć i napchać sobie kieszenie! Kiedy już wszystko rozkradną do spi.....ą za granicę tak jak ci w 1939r aż będzie się za nimi kurzyć!

  0
  0
  Odpowiedz
 18. 3 maja 2011  08:52   Raz sierpem raz młotem czerwoną .... (2)   sasanka

  http://www.youtube.com/watch?v=pVZ9G7fWm7g

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 19. 3 maja 2011  01:11   xxx (1)   anonim

  Artur z tego co cię znam to jesteś człowiekiem wierzącym! Po co ten cyrk z Palikotem__

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 20. 3 maja 2011  01:02   chcialbym oddac glos ale czy ...   anonim

  chcialbym oddac glos ale czy pan ma mature????

  0
  0
  Odpowiedz
 21. 2 maja 2011  23:39   Happening (2)   Zibi55

  Po co oddawac glos na swinskiego ryja,duzo obiecywal i zrobil tyle co PO czyli nic

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 3 maja 2011  12:21   No pewnie!   anonim

   Lepiej głosować na KARTOFLA - jeszcze bardziej cofnie was głąby w rozwoju!!!!!!!!!!!

   0
   0
  • 3 maja 2011  06:18   i z gumową pałą sie ...   anonim

   i z gumową pałą sie pokazywal, a nawet nie machał

   0
   0
 22. 2 maja 2011  22:47   Niech się święci 1 maja   anonim

  Niech się święci 1 maja

  0
  0
  Odpowiedz
 23. 2 maja 2011  22:21   Przekonania JKM to wymysł   Flick

  chorej wyobraźni zakażajacy inne skłonne do chorobliwych zachowań umysły.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. 2 maja 2011  20:59   To jest tylko dowód na to,że facet szuka (6)   Zizu

  najgorsi sa ci co już wiedzą,że ich punkt widzenia w wieku 25 czy 30 lat jest juz jedyny i niezmienny. Człowiek uczy sie całe życie, a wnioski wyciąga na każdym etapie. Co rok widzisz i wiesz wiecej dlatego poglady moga ewoluować. Domyslam się, że Projekt Samorządność widziany od srodka może zniechęcic i to na zawsze.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 2 maja 2011  22:59   To właśnie dzięki mediom ...   p.w.

   To właśnie dzięki mediom oraz ich manipulacjom ludzie modlący się przed pałacem prezydenckim (których ty nazywasz chołotą) wciąż tak pikietują. W normalnym państwie telewizji publicznej nie ma, więc problemu by nie było. W kraju który od 1000 lat jest ściśle związany z religią chrześcijańską, który był budowany na fundamentach cywilizacji chrześcijańskiej, gdzie moralność do niedawna jeszcze funkcjonowała, dzisiaj za pośrednictwem UE oraz mediów prane są mózgi ludzi, ,którym nie wiadomo jakim cudem wmówiono, że religia chrześcijańska oraz kościół rzymsko katolicki to zło. Dlatego też cywilizacja upada, dzieci się nie rodzą, aborcja to chleb powszedni, zboczeńcy adoptują dzieci, nie wiadomo zresztą na jakiej podstawie. To jest właśnie postęp europejski. I my razem z nimi brniemy. Najsmutniejsze, że znajduje to tak wielu zwolenników wśród ludzi których najbliżsi przodkowie byli wychowywani w wierze gdzie człowiek jest istotą najważniejszą, człowiek jest wolny i życie chroni się od poczęcia, aż po śmierć. Rozwiązania Korwin-Mikkego to nic innego jak powrót do normalności, on nic rewolucyjnego nie wymyślił, to już kiedyś się sprawdzało, dopóki socjaliści nie opanowali naszego kontynentu. Polecam poczytać, pooglądać i zrozumieć.

   0
   0
  • 2 maja 2011  22:19   Twoim zdaniem normalne jest   Zizu

   że telewizja publiczna pokazuje chołote pod krzyżem i robi z tego narodowy problem? Obraza to moje niereligijne przekonania, a wszystkie przekonania powinny byc tolerowane a nie promowane. Od promowania krzyz sa media typu Rydzyk i Trwam. TVPubliczna jest powołana do popierania zachowań tolerancyjnych a nie skrajnych np. prawicowych czy lewicowych. Kończe te dyskusje ze zwolennikiem UTOPII jaka sa przekonania nagłaśniane przez JKK.Żegnam

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:50   a oto i kolejny dowód jak ...   p.w.

   a oto i kolejny dowód jak tolerancyjna jest czerwona hołota: http://nczas.home.pl/wiadomosci/europa/francuscy-artysci-i-lewica-w-obronie-piss-christ/

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:38   Normalna jest sytuacja wtedy ...   p.w.

   Normalna jest sytuacja wtedy gdy państwo zapewnia bezpieczeństwo, gdzie prawo jest przestrzegane, co dzisiaj jest rzadkością. Państwo w którym nie okrada się obywateli z większości majątku - własność sprawa święta. Normalny kraj to taki w którym wyznaje się zasadę "Chcącemu nie dzieje się krzywda" - która powoduje, że człowiek jest odpowiedzialny w pełni za siebie i za swoją rodzinę. Może robić ze sobą co chce dopóki nie ogranicza wolności drugiej jednostki. Państwo normalne to również a może przede wszystkim sytuacja gdzie chroni się uczucia religijne, co jak było widać przed Pałacem Prezydenckim nie jest mocną stroną. Ludzie p. Palikota pokazali co myślą o wierzących. Ale oczywiście wszyscy lewacy są tolerancyjni. A wszyscy inni to faszyści. Najlepiej było to widać podczas tegorocznego marszu niepodległości, gdzie czerwona hołota blokowała przemarsz, ta sama która woła o wolność słowa i zgromadzeń. Program p. Palikota wpisuje się właśnie w te stare odwieczne tradycje rewolucji francuskiej.

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:24   Ooo, pojawił sie myśliciel, który ma defincje normalności   Zizu

   może przytoczysz gotowy fragment albo całość definicji normalności. A może to tylko twoja subiektywna "normalność". Czekam

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:19   Zgadza się,   p.w.

   tylko na starość ludzie zazwyczaj mądrzeją. W tym przypadku muszę stwierdzić, że p. Artur, albo cofnął się intelektualnie, albo po prostu reprezentuje bandę czerwonych złodziei, przez których nasza cywilizacja upada. Daj Boże na powrót do normalności p. Arturze.

   0
   0
 25. 2 maja 2011  20:47   dds (1)   anonim

  Myślę że jako uczeń II LO źle zrozumiałeś co chciał Ci przekazać p.Aleksander Mrówczyński. Najpierw Projekt Samorządności Teraz Ruch Poparcia Palikota a co będzie dalej Gdzie zawieje wiatr ?

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 26. 2 maja 2011  20:46   Do p.w. no cóz czytanie ze zrozumieniem (6)   Zizu

  dla konserwatywnej prawicy nie jest najwazniejsze:-) p.Artur powoływał się na (co wynika z tekstu który należało zrozumieć), program Palikota i zgadzał się z nim a propos swiatopoglądu, a szczególnie tego jest jest on sprawa stricte osobistą, a nie społeczna czy państwową. Ale czego mozna wymagac od zwolennika JKK?

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 2 maja 2011  21:44   Proszę wybaczyć, ale to nie ...   p.w.

   Proszę wybaczyć, ale to nie ja zarzuciłem na początku nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, co jak się okazuje jest twoją piętą achillesową. Sugeruję zerknąć w słownik pod hasło "obelga" i potem używać w stosownym rzecz jasna momencie owego słowa. I jeszcze jedno, gdyby wszyscy tak czytali ze zrozumieniem jak konserwatywni liberałowie oraz zwolennicy JKM\'a to nawet byłbym skłonny uznać demokrację ale, że tak nie jest i nigdy nie będzie to nie pozostaje nic innego jak tylko tłumaczyć na prosty język. Może ludzie kiedyś pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że innej alternatywy jak w przypadku propozycji JKM\'a po prostu nie ma.

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:27   Bardzo merytoryczne,   Zizu

   za każdym razem diler lub używki. Chyba masz z tym problem. Zreszta dyskusja nie polega na przytaczaniu obelg bo to swiadczy o bardzo niskim poziomie interlokutora.

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:22   yhym   p.w.

   genialne uzasadnienie, zatem polecam odłożyć używki.

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:20   Z prawica natomiast najwiecej wspólnego   Zizu

   maja zacytowane przez ciebie p.w. zboczenia. Nawet w Chojnicach.

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:18   Wynika z tego akapitu   Zizu

   ..."Przyciągnęła mnie osobowość Janusza Palikota. Mam charakter trochę podobny do niego. Też lubię happeningi. Te robione przez Palikota, miały za cel zainteresować problemem. Jest konkretny, wie czego chce, co zamierza osiągnąć. Przedstawione przez niego postulaty programowe są bardzo celne. „Zasada milczącej zgody”, zamiast stosu zaświadczeń jest świetnym pomysłem, podatek liniowy 3x18 bardzo prosty i pozwalający konkurować z innymi krajami gospodarczo. Akceptuję także te punkty, które dotyczą spraw światopoglądowych."

   0
   0
  • 2 maja 2011  21:09   Do Zizu   p.w.

   Zadziwiające, czytasz w myślach p. Artura ? Z powyższego wywiadu nic takiego nie wynika, więc sugeruję zmienić dilera. Nawet jeśli rzeczywiście tak myśli, co mimo wszystko z tekstu nie wynika, znaczy to tylko tyle, że podziela lewackie poglądy w kwestiach społecznych. Co jest sprzeczne z prawicą, jak sama nazwa wskazuje. Promowanie zboczenia to nie jest sprawa osobista, tak samo jak opłacanie zabiegów in-vitro z pieniędzy pobieranych pod przymusem. Jeśli to sprawa osobista to należy płacić z własnej kieszeni, jak słusznie zresztą zauważył p. Artur, tak samo jak nie powinien być dofinansowany Kościół z podatków pobieranych pod przymusem - bo nie każdy jest katolikiem, to samo tyczy się in vitro, finansowania kultury, klubów sportowych etc. Nie każdy podatnik z tego korzysta.

   0
   0
 27. 2 maja 2011  17:47   Prawybory Frombork (2)   R

  2.Sojusz Lewicy Demokratycznej 7,1 % 3.Unia Polityki Realnej 3,1 % ... 6.Polskie Stronnictwo Ludowe 28,9 % ... 10. Ruch Poparcia Palikota 51,8 % 11. Prawo i Sprawiedliwość 3,4 % 12. Platforma Obywatelska 3,1 %

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 3 maja 2011  18:11   link   ja

   http://koteusz.nowyekran.pl/post/12843,wyniki-prawyborow-parlamentarnych-we-fromborku

   0
   0
  • 3 maja 2011  01:01   xxx   anonim

   ruch poparcia Palikota? Chyba wam się procenty pomyliły? Myślę, że jest to 0,518%!

   0
   0
 28. 2 maja 2011  17:43   konkretny gość   arse

  Widać po tym jak odpowiada na pytania, że to konkretny gość. Życzę panu panie Arturze powodzenia - potrzebni naw w Polsce normalni ludzie! A Ruch Palikota ma mój głos w wyborach :)

  0
  0
  Odpowiedz
 29. 2 maja 2011  16:16   Panie, takie jest życie, ...   anonim

  Panie, takie jest życie, skacze się tam, na ktorym kwiatku jest najlepiej, czy to tak cięzko zrozumieć?

  0
  0
  Odpowiedz
 30. 2 maja 2011  16:11   Powłał się Pan na ... (1)   anonim

  Powłał się Pan na prawicowca - Aleksandra Mrówczyńskiego, słuszną jak widać rzeczą jest działalność i wychowanie tego pedagoga. Tylko powstaje pytanie, czy właśnie o taką działalność mu chodziło? Może Pan, Panie Arturze nie zrozumiał Jego intencji i wskazówek? Poza tym zastanawia to jak Pan nagle z Projektu Samorządność przeszedł do Ruchu Palikota, czy ma Pan w ogóle jakieś poglądy czy to tylko i wyłącznie gra o stołki polityczne? Liczę na to,że Pana działalność w Ruchu Palikota to tylko i wyłącznie element prawicowej dywersji i wkrótce okaże się, że wraca Pan na łono prawicy, pozdrawiam ;-)

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 2 maja 2011  18:10   Prawica?   p.w.

   "Akceptuję także te punkty, które dotyczą spraw światopoglądowych" raczy Pan żartować? Palikot dzisiaj jest bardziej na lewo od SLD. Żaden prawdziwy ideowy prawicowiec nawet by się na niego nie spojrzał. Wolność Własność Sprawiedliwość! Kongres Nowej Prawicy

   0
   0