Spin i Qrtyna w Kornelu

Ten koncert miał mieć inny zestaw artystów, ale zmiana wyszła na dobre, bo ów muzyczny wieczór był przez to bardziej różnorodny stylistycznie. Głównym wykonawcą była formacja Spin, dziaałająca na lokalnym rynku już od kilku lat.

Qrtyna - Radosław Osiński (z lewej) i Ireneusz Drobiński.   |  fot. red.

Skład zespołu się zmienia, w jej barwach zadebiutował wczoraj Michał Drejer - wokalista znany też z MPDwa i Nagłej Zmiany Klimatu. A cały zespół jest tworzony przez muzyków z Czerska i Tczewa. Mają już swój pomysł na muzykę - chociaż rockową, ale bez nadmiernego zgiełku, za to z ciekawymi aranżacjami.

W roli supportu miał zagrać chojnicki Simple High, ale ze względu na kłopoty zdrowotne artystów nastąpiła zmiana. Widownię rozgrzał więc duet Qrtyna stworzony przez Irka Drobińskiego i Radka Osińskiego. Tym razem w szantowo - bluesowej odsłonie, z odrobiną reggae oraz muzycznymi żartami.

(ro)

fotoreportaz.jpg

 1. 20 maja 2013  08:50   do lok blokow   anonim

  Młodość musi się wyszumiec, ciesz sie ze po japie nie dostales

  0
  0
 2. 20 maja 2013  08:28   szkoda   lady

  ze akustyk dal ciala. qurtyny już prawie nie bylo slychac, co spiewali, a na spinie wokalu prawie w ogole nie dal do przodu. wielka szkoda, bo brzmialo to calkiem ciekawie

  0
  0
 3. 20 maja 2013  07:43   sen   lok.blokow.

  Nie mozna spac, bo tak zawsze po wystepach zachowuje sie mlodziez,glosne ryczenie tluczenie butli po piwie,sikanie gdzie kto chce itp.

  0
  0