Spektakl "Będę tęsknić”

Chojnickie Centrum Kultury 23 maja zaprasza na premierę spektaklu "Będę tęsknić" w wykonaniu Teatru Dimmi. Przedstawienie przenosi widza do przyszłości, czasów w których pojęcia miłości czy prawdy zostały zastąpione takimi słowami

Na premierowy spektakl zaprasza ChCK.

Przyszłość, 21 czerwca, rok 2393. Zza stołu wynurza się mężczyzna, roztrzepane włosy, duże okulary, ołówek za uchem i śrubokręt w dłoni. Zawód przyszłości – konstruktor robotów. W roztargnieniu, w stercie rozmaitych części szuka brakującego do wykończenia robota elementu. Za moment stworzy model, który zmieni jego dotychczasowe życie.

Kolejne pytania robota o nazwie GIRL 452 zburzą dotychczasową, pozorną harmonię myśli konstruktora. Bardzo intymna historia konstruktora robotów, który tworząc sobie kompana nie spodziewał się jak bardzo GIRL 452 namiesza nie tylko w jego życiu, ale też głowie. Na spektakl, który powstał przy pomocy stypendium Burmistrza Chojnic dla osób zajmujących się twórczością artystyczną zapraszamy młodzież i dorosłych.

Spektakl od 15 roku życia.

Obsada: Viktoria Szopińska, Dominik Gostomski

Reżyseria: Dominik Gostomski

Czwartek 23 maja, godz. 18:00 i 20:00. Scena Chojnickiego Centrum Kultury. Bilety: 25 zł. (miejsca są nienumerowane, publiczność będzie siedzieć na scenie, ilość miejsc ograniczona, bilety do kupienia w kasie ChCK i przez internet). Zapraszamy!

Ł. Sajnaj