Spektakl dla dzieci "Owieczka Bella"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w środę 19 września o godz. 18:00 wszystkie dzieci na spektakl "Owieczka Bella" teatru Gili-Gili z Poznania. Przedstawienie dla osób od lat 3 do 103.

Na spektal - dzieci i rodziców zaprasza ChCK.   |  fot. (nad.)

Daleko, daleko, za górami, za lasami, za rwącymi potokami, na zielonej łące pasła się owca. Właściwie owieczka. Była tak mała, że można ją było pomylić z ciasteczkiem, a nazywała się Bella. Wiodła ze swoim pasterzem spokojne życie, jednak ciągle marzyła o tym by być duża. Buntując się przed goleniem, uciekła z domu, poszukując recepty na szczęście.

Lecz, czy zawsze nasze marzenia są dla nas dobre? Duża owca daje mnóstwo runa, nie boi się lisa, ale potrafi wyrządzić też wiele szkód. Niezwykle ciepła i mądra opowieść o malutkiej owieczce, która działa wbrew naturze i na siłę chce być duża. Chodząc w nieswojej skórze prędko przekonuje się, że nie warto niczego zmieniać tylko być po prostu sobą, takim w sam raz, a na wszystko inne przyjdzie czas!

 Czas trwania: 45 minut

Wiek: od 3+

Aktorzy: Ewa Rurarz, Igor Fijałkowski

Scenariusz i reżyseria: Igor Fijałkowski

Muzyka: Paweł Głosz

Scenografia i lalki: Igor Fijałkowski

Środa 19 września, godz. 18:00. Aula Szkoły Podstawowej nr 1, ul. 31 Stycznia 21

Bilety: dzieci 10 zł - dorośli 15 zł (do kupienia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 oraz przed spektaklem). Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Ł. Sajnaj


Zapisz