Spektakl "Cudowna terapia"

15 października o godz. 20:00 na scenie ChCK będzie można obejrzeć komedie małżeńską, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy?

Znakomici aktorzy, błyskotliwy tekst i zaskakująca inscenizacja, czyli spektakl Cudowna Terapia!   |  fot. ChCK

Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy, maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakująca inscenizację.Zamiast do gabinetu zapraszamy do teatru. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu- ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi.Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać.

Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą wspołpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdą państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada spektaklu w Chojnicach: Edyta Jungowska/Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek, Artur Pontek

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Czwartek 15 października godz. 20:00. Chojnickie Centrum Kultury. Bilety: 90 zł. KUP BILET

Ł. Sajnaj