Skakał po samochodzie - usłyszał zarzuty

Policjanci z Czerska przedstawili zarzuty popełnienia przestępstwa mężczyźnie, który uszkodził samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem. Mieszkaniec Czerska wybił szybę i porysował maskę auta, skacząc po nim.

Zniszczenie mienia i kradzież zagrożone są karą pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat.   |  fot. arch.

W niedzielę po godzinie 20.00 dyżurny policji w Chojnicach odebrał zgłoszenie od właścicielki auta zaparkowanego na jednej z ulic w Czersku. Kobieta informowała, że jakiś mężczyzna skacze po jej samochodzie. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce zatrzymali mężczyznę ujętego przez znajomych zgłaszającej.

Czerszczanin był pijany i awanturował się. Badanie alkotestem, które przeprowadzili mundurowi wykazało, że miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Z miejsca interwencji został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Pokrzywdzona wyceniła straty na 800 złotych. W aucie została zbita przednia szyba, a karoseria porysowana.

Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą ustalili, że w ubiegłym roku ten sam mężczyzna ukradł w Czersku rower o wartości 1200 złotych. Również za to przestępstwo nie uniknie odpowiedzialności. 23 - latek, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut uszkodzenia samochodu oraz kradzieży roweru.

KPP

 1. 12 marca 2015  14:24   o tak ten sprawca jest ...   anonim

  o tak ten sprawca jest trendy, nie dość, że był pijany to się awanturował, gość jest na czasie skoro wzbudza podziw na necie

  0
  0
 2. 12 marca 2015  08:47   Znam takiego co to ludzi ...   anonim

  Znam takiego co to ludzi nazwał hołotą, dziś w Chojnicach jest honorowym. Poskakał po ludziach, zarzutów nie usłyszał.

  0
  0
 3. 11 marca 2015  16:55   Burak (1)   anonim

  W Chojnicach jeden kopał samochody pod wpływem - dzisiaj książki wydaje i nic nie wiadomo o dalszych losach tej sprawy

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 12 marca 2015  08:10   A kogo masz na mysli? I co ...   anonim

   A kogo masz na mysli? I co areeztowali go? Dostal mandat? A moze jednak mic nie kopal i nic nie zrobil, ale ma dosc gorliwych przeciwnikow? Oliwa sprawiedliwa. Wszystko wyjdzie na jaw.Nawet to jesli lokalny dziennikarz i byla kobieta urabiaja ludzi.

   0
   0
 4. 11 marca 2015  13:52   To są efekty bezstresowego ...   anonim

  To są efekty bezstresowego wychowania, jak widać efektem tego jest debil

  0
  0