Rozpoznajesz tych mężczyzn? Poinformuj o tym policjantów!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 18 czerwca br, a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni , których wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z policją.   |  fot. KPP

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt z policją. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 18 czerwca br w jednym ze sklepów w Chojnicach.

W toku przeprowadzonych przez policjantów czynności ustalono, że dwaj mężczyźni (obcokrajowcy o ciemnej karnacji) weszli do sklepu, jeden z nich trzymał w ręku bukiet kwiatów i poprosił ekspedientkę o pomoc w doborze alkoholu. W tym czasie drugi z mężczyzn wykorzystując ten fakt wszedł na zaplecze sklepu skąd ukradł pieniądze. Na podstawie zebranego materiału dowodowego ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 74 36 222 ( dyżurny komendy), 47 74 36 165 ( prowadzący postępowanie) lub dzwoniąc na numer 112, i-mailem:  komenda.chojnice@gd.policja.gov.pl, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

KPP