Rozpoznajesz tego mężczyznę? – powiadom o tym policjantów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum z drogerii na terenie gminy Chojnice. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją.   |  fot. KPP

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum z drogerii mieszczącej się w jednej z galerii handlowych. Zdarzenie miało miejsce 13 kwietnia 2021 roku, gdzie wykorzystał moment nieuwagi i z pólek sklepowych ukradł perfumy o wartości kilku tysięcy złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach mieszczącą się przy ul. Warszawskiej 13.

Informacje można przekazać też telefonicznie dzwoniąc na nr 47 74 36 2 22, kontaktując się z prowadzącym postępowanie po nr 47 74  36 166 lub na skrzynkę pocztową e-mail: komenda.chojnice@gd.policja.gov.pl.  Zapewniamy anonimowość, a wszelkie uzyskane informacje będą dokładnie weryfikowane.

KPP