Rozpoczęła się budowa masztu telefonii komórkowej w Gutowcu

W poniedziałek (11.09.) firma z woj. wielkopolskiego rozpoczęła budowę masztu telefonii komórkowej w Gutowcu. Obiekt będzie zlokalizowany w pobliżu drogi krajowej 22.

Maszt telefonii komórkowej ma stanąć po prawej stronie berlinki (wjazd do Gutowca z kierunku Czerska). Obiekt ma być zlokalizowany na prywatnej działce – przy pierwszych zabudowaniach – 100 metrów od drogi krajowej 22.   |  fot. (arch)

Podobne inwestycje, jak mówią pracownicy firmy, realizowane są w terminie miesiąca. Maszt nie będzie nowy, był już wykorzystywany w innym miejscu. Wkrótce zostaną zalane betonem trzy podstawy połączone później z kolumnami, do których będzie przytwierdzona metalowa konstrukcja wieży.

Na realizację inwestycji czekają m.in. mieszkańcy Gutowca i okolicznych miejscowości, gdzie występuje problem z zasięgiem telefonii komórkowej. Przypomnijmy, pod koniec lipca br. do Rady Miejskiej w Czersku wpłynęło pismo z Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku w sprawie masztu. Sąd przesłał do Czerska skargę na uchwałę Rady Miejskiej (z dn. 17 lutego br.), którą złożył bezpośrednio do WSA mieszkaniec Gutowca, sprzeciwiający się inwestycji.

(red)

Zapisz

 1. 15 września 2017  15:50   No główkuj, ważny czy też ... (1)   anonim

  No główkuj, ważny czy też nie? bo dla normalnych a nie dociekliwych jest wszytko jasne, ale jak masz z tym problem zawsze możesz zadzwonić do projektanta, a jak napiszesz wurszta, kiełbasa czy wędlina to ona będzie smakować inaczej czy tak samo? To twoje zadnie na piątkowe popołudnie.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 17 września 2017  12:40   Pozdrowienia   xyz59

   Takiż waszeci poziom próby niemerytorycznej dyskusji zniechęcił moją osobę do kontynuacji wymiany myśli ponad klasowymi podziałami . Pozostaję w bólu od czasu Pańskiej odpowiedzi

   0
   0
 2. 15 września 2017  10:45   BŁĄD   xyz59

  Czy ważny jest projekt jeżeli zawiera błąd - " dranbina włazowa" ??? :)

  1
  0
  Odpowiedz