Remis na inaugurację sezonu

Ekstraklasowe granie rozpoczęli zawodnicy futsalu. W niedzielę Gwiazda Ruda Śląska zmierzyła się z Red Devils Chojnice. Jedni jak i drudzy chcieli rozpocząć sezon od wygranej. Transmisję z meczu przeprowadził portal tvcom.pl

W inauguracyjnym meczu rozgrywek ekstraklasy futsalu Red Devils wywalczył 1 punkt na terenie rywala.   |  fot. facebook RD

Przypomnijmy, po trzech sezonach przerwy ponownie Ekstraklasa Futsalu zawitała do Rudy Śląskiej, a do tej pory oba zespoły w historii spotkań grały ze sobą 12 krotnie - pięć wygranych zanotowała ekipa gospodarzy, siedem razy wygrywali rywale.

Gwiazda Ruda Śląska – Red Devils Chojnice 1:1

Red Devils: Czarnowski, Sobański, Storozhuk, Laskowski, Kąkol, Trojan, Medon, Koleśnik, Laskowski, Wesserling, Kreft, Kartuszyński

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Obie drużyny miały okazje i wykorzystały po jednej. Najpierw gola dającego prowadzenie w 6 min. zdobyli gospodarze, a w 19 min. do wyrównania doprowadził Kreft, zawodnik gości.

Początkowe minuty drugiej połowy nie należały do porywających, a gra toczyła się w większości w środkowej strefie. W miarę upływu czasu gra się ożywiła a obie drużyny stwarzały sporo sytuacji podbramkowych, jednak bez powodzenia. Końcówka spotkania to napór zawodników Red Devils, mimo to gol nie padł. Podział punktów jak najbardziej sprawiedliwy.

3. 9 września 2019  08:07   Propozycja   Jons

lala na rozluźnienie idź na mks1930, chlubę grodu tura, do sektora dziecięcego na M12 by obejrzeć historię tworzona przez pokolenia zapisz się do klubu biznesu i kup koszulkę fzgt

5
    6
  4. 9 września 2019  07:17   Do Rychu i Anonim   Lala K

To ja płace podatki abyście grali na najwyższym poziomie a nie jak ogórki i będę krytykować bo mogę wolny kraj a to co robią zawodnicy to samowola ze strzelił bramkę to fuksa miał gwiazda to benjaminek to jak gra z 1 ligowym zespołem byście grali A ze Kartusxynski nie strzelił przedłużenego to wstyd strzelał na pale dajcie sobie jeszcze z dwóch trenerów i szastajcie kasa bo to nie wasza zarobiona kasa tylko dostajecie ja od Miasta Pan burmistrz Kopczynski dobrze powiedział ze nie będzie dawał kasy na stowarzyszenia i tak powinno być Życzę wam dużo bramek i 1 ligi bo tam Wasze miejsce i kręci mnie ja Wy się nakręcacie i macie złość ze ktoś napisze prawdę Lala K

5
    4
  5. 8 września 2019  21:52   Jak z taka drużyna nie wygrali to co dalej (2)   Lala

Do trenera ubierz pampersa jesteś w dużym stresie nie wiesz ci zrobić jak dostaliście gola to twoja mina bezcenna ze*****ny byłeś TRenerze Decyzje błędne Sobanski , Konkol I dwa ananasy z Gdańska robią co chcą przy takiej grze Lubawa was rozłoży do Zera

6
    7
    • 8 września 2019  23:32   Do lala   anonim

Widać że znasz się ma pilce ale raczej na krytykowaniu trenera i zawodników chyba nie oglądałeś tego samego meczu Kakol robił przewagę Sobański grał tylko połowę A Kret strzelił bramkę i jeśli uważasz że Ci zawodnicy robią co chcą to się dziwię O czym Ty piszesz jak Ci jest żal i jak masz jakiś uraz do kogoś to pisz otwarcie