Red Devils przygotowuje się do sezonu

Ponownie zaglądamy do drużyny Red Devils, która przygotowuje się do startu futsalowej ekstraklasy. Wczoraj zespół Red Devils wygrał mecz sparingowy z pierwszoligowym Team Lębork 6:2. Mecz trwał 2x35 minut bez zatrzymywania czasu.

Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz to kolejny obcokrajowiec, który będzie reprezentował barwy Red Devils w tym sezonie.   |  fot. Red Devils

Bramki strzelili Vitaly Kolesnik 2, nowy zawodnik Bernardo Cruz 2, Łukasz Sobański i trener Jakub Mączkowski. W sobotę Czerwone Diabły z Chojnic zmierzą się na wyjeździe z Constraktem Lubawa.

Wspomniany nowy zawodnik Bernardo Cruz, a dokładniej Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz to kolejny obcokrajowiec, który będzie reprezentował barwy Red Devils w tym sezonie. Ma 25 lat, pochodzi z Lizbony. W 2012 roku zdobył brązowy medal ekstraklasy w Portugalii. W poprzednim sezonie grał na zapleczu Liga Portuguesa.

Zespół Red Devils zagrał też w towarzyskim turnieju „Piła Futsal Cup”. Po remisie i wygranej w rozgrywkach grupowych (1:1 z KS Futsal Piła oraz 1:0 z Pogonią Szczecin) nasz zespól zagrał w finale turnieju z Red Dragons Pniewy. Mimo prowadzenia do przerwy 2L1, lepsi w całym meczu okazali zawodnicy Red Dragons, którzy wygrali 5:2. Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Sebastian Kartuszyński.

Start Futsal Ekstraklasy 15 września – Red Devils o 20.00 zagra na wyjeździe z AZS UŚ Katowice.